Zaloguj się | Rejestracja

Bal Karnawałowy w Świedziebni

piątek, 28 lutego 2014 r., godz. 10:35  |  Wersja do druku

W czwartek 20 lutego w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas I-VI. Dzieciaki okazały się wyjątkowo twórcze i na balu pojawiły się w niezwykłych przebraniach. Było dużo dobrej zabawy i śmiechu, a za najlepsze przebrania wręczono upominki.Na balu karnawałowym, który odbył się w Świedziebni pojawili się czarodzieje, wróżki, księżniczki i wiele innych postaci z bajek. Samorząd Szkolny przeprowadził konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe w dwóch grupach wiekowych. Pośród młodszych uczniów wyróżniono Dominikę Manelską z klasy III b za najbardziej oryginalne przebranie. Świetne przebrania pokazali także: Wiktor Więckowski z II b, Marta Narodzonek z II b, Ola Klonowska z III b oraz Oliwia Łepkowska i Olaf Skibicki z I klasy.

W klasach starszych najciekawsze stroje zaprezentowały Natalia Wiśniewska i Natalia Fijałkowska z klasy IV b, jednak zwyciężczynią okazała się Klaudia Wejerowska z klasy IV a. Wszyscy wyróżnieni otrzymali upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny. Dzieci otrzymały także paczki ze słodyczami oraz pączki i napoje ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Wszyscy bawili się znakomicie przy muzyce dyskotekowej, którą prezentował do godziny 19:00 DJ Nowak. Do zabawy przyłączyli się rodzice, a także dyrekcja i nauczyciele. Po zakończonym balu uczniowie zostali odwiezieni autobusem do domów.


reklama

W poniedziałek 24 lutego nauczycielki z oddziałów przedszkolnych zorganizowały bal karnawałowy dla swoich podopiecznych. Imprezę poprowadził DJ Klown z Agencji MAG, który przygotował dla najmłodszych konkursy i zabawy. Na bal przybyły postacie z bajek i kreskówek, a tańcom nie było końca. Dzieci otrzymały również paczki ze słodyczami, pączki i napoje, które ufundował Komitet Rodzicielski. W zabawie uczestniczyli także rodzice, a po zakończeniu balu dzieci powróciły do swoich sal, aby nabrać sił po wyczerpującej zabawie.

Źródło: SP Świedziebnia

Bale karnawałowe w Szkole Podstawowej w Świedziebni:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej