Zaloguj się | Rejestracja

REKLAMA I PROMOCJA - Powiat brodnicki, Brodnica


Reklama w portalu PowiatBrodnicki.pl
Skontaktuj się z nami: tel. +48 666 572 243, e-mail: reklama@powiatbrodnicki.pl

Prowadzisz Firmę w Brodnicy lub innych miejscowościach powiatu brodnickiego? Szukasz nowych klientów, skutecznej reklamy?
Za naszym pośrednictwem poinformujesz mieszkańców powiatu brodnickiego o swojej Firmie. Zdobędziesz nowych klientów, partnerów biznesowych i wzmocnisz markę Firmy. Odkryj reklamę w portalu PowiatBrodnicki.pl.
Informacje o portalu PowiatBrodnicki.pl
Portal sąsiedzki PowiatBrodnicki.pl to nowy serwis internetowy mieszkańców gmin należących do powiatu brodnickiego: Brodnicy, Jabłonowa Pomorskiego, Górzna, Zbiczna, Brzozia oraz gmin Bobrowo, Osiek, Bartniczka i Świedziebnia. Portal rozpoczął swoją działalność na początku 2013 roku. Głównym celem serwisu jest informowanie mieszkańców o wszystkich istotnych sprawach związanych z miejscem w którym mieszkają. W serwisie można poznać opinie, uwagi, nastroje lokalnej społeczności. Użytkownicy mogą zamieszczać komentarze, wypowiadać się na forum sąsiedzkim, publikować ogłoszenia oraz zdjęcia. W portalu znajduje się również katalog firm zawierający ofertę przedsiębiorstw świadczących usługi dla mieszkańców powiatu brodnickiego.

Portal PowiatBrodnicki.pl to zupełnie nowa jakość wśród serwisów internetowych. Cechuje go stonowana i jednocześnie przyjazna dla oka grafika oraz prosty układ nawigacyjny. Serwis wyróżnia bogaty kontent związany z powiatem brodnickim. Nowy portal bardzo szybko zyskuje na popularności - z dnia na dzień odwiedza go coraz więcej użytkowników.
Formy reklamowe
Formy promocyjne rozdzieliliśmy na dwie kategorie: redakcyjną i banerową.
Promocja redakcyjna to reklama zaszyta głównie w informacji tekstowej z elementami graficznymi. Forma idealna dla firm, które planują przekazać potencjalnym klientom więcej informacji dotyczących usług czy zakresu działalności.
Promocja banerowa to reklama graficzna z elementami animacji (flash). Doskonałe rozwiązanie promujące firmę głównie poprzez grafikę z niewielką ilością informacji tekstowej.
Przykłady form promocyjnych prezentujemy w kolumnie po prawej stronie.
Promocja: Dodaj swoją firmę!
Brodnica.jpg
Dodaj swoją firmę!
Brakuje Twojej Firmy? Dodaj ją do katalogu!
Wyślij maila na adres reklama@powiatbrodnicki.pl
z następującymi informacjami: nazwa firmy, adres siedziby, numer kontaktowy, krótki opis. W ciągu 72 godzin dodamy Twoją Firmę do katalogu. I nic za to nie zapłacisz!

Promocja: Pozycja Nr 1!
nr1.jpg
Pozycja Nr 1 w katalogu firm!
Nie daj się wyprzedzić! Zamów Złotą Wizytówkę w portalu sąsiedzkim PowiatBrodnicki.pl! Wizytówka Twojej firmy pojawi się na pierwszym miejscu w wybranym dziale katalogu firm. Dodatkowo wizytówka zostanie wyróżniona znakiem Nr 1. Skorzystaj z reklamy w portalu PowiatBrodnicki.pl!

kontakt z Doradcą

reklama.jpg
Masz pytania? Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji - wyślij maila lub zadzwoń:
e-mail: reklama@powiatbrodnicki.pl
telefon: +48 666 572 243

Formy promocyjne

reklama.jpg Zobacz przykłady form promocyjnych. Sprawdź ceny, poznaj specyfikacje techniczne, wybierz reklamę i zamów kampanię.

Formy promocji redakcyjnej:
Złota Wizytówka
Srebrna Wizytówka
Zajawka VIP
Artykuł promocyjny Promobox

Formy promocji banerowej:
Duży Baner
Średni Baner
Mały Baner

PowiatBrodnicki.pl