Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 15:52  |  przeczytaj więcej
Dentobus, czyli mobilny gabinet stomatologiczny, w którym dentyści bezpłatnie leczą zęby dzieci i młodzieży szkolnej, już od 6 grudnia br. jest na terenie gminy Brodnica. Dzięki staraniom wójta Adama Zalewskiego, zawarto porozumienie w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w dentobusie, a wszelkie koszty udzielanych świadczeń pokrywa Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ.
sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 15:42  |  przeczytaj więcej
Nauczyciele, pracownicy i uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy włączyli się już po raz szósty w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku uczniowie postanowili pomóc samotnej emerytce borykającej się z wieloma problemami. Jej potrzeby były bardzo duże, ale społeczność CKZiU to liczne grono pracowników oraz uczniów, którym nie brak wrażliwości i hojności.
sobota, 14 grudnia 2019 r., godz. 12:28  |  przeczytaj więcej
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna firma obsługująca, poprzez szeroką ofertę producentów, firmy usługowe, warsztaty oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 23 lat i jest przykładem rzetelnego i fachowego podejścia do klienta. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry ułatwia zakupy.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 16:42  |  przeczytaj więcej
Dziewięciu radnych Rady Gminy Zbiczno wykazało się niebywałą nieugiętością i na sesji w dniu 9 grudnia 2019 roku zagłosowało przeciw inwestycji mającej na celu wspólne dobro, a konkretnie przeciw remontowi 1,4 km drogi łączącej Szramowo z Pokrzydowem.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 11:12  |  przeczytaj więcej
Znane już są wyniki drugiej edycji konkursu filmowego "Z kamerą wśród Piastów". Najlepsze prace przygotowali uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu oraz uczennice z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy. Ale nagrodę zdobyli także uczniowie z I LO w Brodnicy.
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 09:49  |  przeczytaj więcej
Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia w hali sportowej OSiR w Brodnicy, brodniccy policjanci przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji i Fundacji DKMS organizują akcję, mającą na celu pozyskanie nowych, potencjalnych dawców szpiku. Przyjdź! Zarejestruj się! To nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie!
piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 08:35  |  przeczytaj więcej
Zgodnie z przyjętą tradycją, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, w piątek, 6 grudnia w Szkole Podstawowej w Brzoziu odbyło się spotkanie szkolnego koła wolontariatu. Podobnie, jak w ubiegłym roku, przybyli na nie zaproszeni goście.
Idź do strony       >>  

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama