Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

sobota, 28 maja 2016 r., godz. 06:31  |  przeczytaj więcej
W ramach uroczystości otwarcia brodnickiego szpitala organizowany jest Biały Tydzień, w trakcie którego będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Ich lista cały czas się poszerza, a o szczegółach można dowiedzieć się poniżej.
piątek, 27 maja 2016 r., godz. 16:51  |  przeczytaj więcej
Zabiegi korekcyjne nosa należą do grupy najtrudniejszych w chirurgii plastycznej. Związane to jest ze skomplikowanymi warunkami anatomicznymi, co jednocześnie wpływa na techniki operacyjne oraz proces gojenia. Nie bez znaczenia pozostają względy psychologiczne okresu okołooperacyjnego, jak i dalszej rekonwalescencji.
piątek, 27 maja 2016 r., godz. 09:48  |  przeczytaj więcej
Na wniosek burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysława Górskiego, Rada Miejska Jabłonowa Pomorskiego, na sesji w dniu 19 maja 2016 roku, podjęła stanowisko w sprawie projektu Ustawy Prawo Wodne.
piątek, 27 maja 2016 r., godz. 08:51  |  przeczytaj więcej
Liczna grupa mieszkańców wsi Małki i Wymokłe wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Organizatorami wycieczki były Rady Sołeckie obu wsi oraz Koła Gospodyń Wiejskich Małki-Wymokłe. Program wycieczki był bardzo atrakcyjny, a jego autorką była sołtys Alina Prokopowicz.
czwartek, 26 maja 2016 r., godz. 12:50  |  przeczytaj więcej
W Szkole Podstawowej w Nowych Świerczynach zorganizowano Powiatowy Konkurs Wiedzy "Ziemia Michałowska". Przebiegał on w dwóch etapach - szkolnym i powiatowym. W etapie powiatowym wzięli udział uczniowie, którzy uzyskali, co najmniej 50% punktów możliwych do uzyskania na etapie szkolnym. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Michałowskiej.
czwartek, 26 maja 2016 r., godz. 12:19  |  przeczytaj więcej
Krew jest lekiem, którego niczym nie można zastąpić. Podawana jest w stanach zagrożenia życia. Najnowocześniejsze i najbardziej skomplikowane zabiegi operacyjne nie byłyby możliwe do wykonania, gdyby nie było krwi. Jak dotąd nie udało się wytworzyć substancji, która w pełni zastąpiłaby ludzką krew.
czwartek, 26 maja 2016 r., godz. 11:34  |  przeczytaj więcej
W świetlicy wiejskiej w Janowie odbyła się szósta edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obcojęzycznej dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, które brały w nim udział po raz drugi. Do szóstej edycji konkursu przystąpiło 40 młodych miłośników poezji, reprezentujących 11 szkół z powiatu brodnickiego.
Idź do strony       >>  

polecamy firmy/usługi

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama