Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 12:38  |  przeczytaj więcej
Od 1 marca 2020 r. obowiązują nowe wzory ofert, sprawozdań i umów dotyczących realizacji zadań publicznych. LGD Miasta Brodnicy organizuje szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jakie zmiany zostały wprowadzone w nowych wzorach ofert, sprawozdań i umów oraz jak prawidłowo wypełnić ofertę i sprawozdanie z realizacji zadania.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 12:15  |  przeczytaj więcej
Tegoroczne ferie zimowe, które niebawem się zaczynają, będzie można spędzić również w bibliotekach. Kiedy zima nie dopisała i za oknem permanentny brak śniegu, na zajęciach bibliotecznych można również miło spędzić czas. Biblioteki w gminie Brodnica zapraszają.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 11:39  |  przeczytaj więcej
Już w poniedziałek, 27 stycznia zaczynają się ferie zimowe w naszym województwie. Propozycje na ciekawe spędzenie ferii zimowych w mieście przygotowały dla dzieci i młodzieży brodnickie placówki kultury oraz Młodzieżowa Rada Miasta.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 10:07  |  przeczytaj więcej
Jesienne i zimowe miesiące niekorzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie dzieci. Młode organizmy są szczególnie wrażliwe na zmęczenie, obniżenie odporności i drażliwość po kilku miesiącach codziennego spędzania wielu godzin nauki w szkole. Można jednak przeciwdziałać objawom zimowego spadku formy. Najlepiej zorganizować dzieciom coś zupełnie przeciwnego niż siedzenie w bezruchu w zamkniętych pomieszczeniach. Gmina Brzozie zaprasza na ferie zimowe.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 09:22  |  przeczytaj więcej
Gminna Biblioteka Publiczna w Szczuce, w ramach współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Bydgoszczy oraz Książnicą Kopernikańską w Toruniu, została zaproszona do skorzystania z możliwości bezpłatnego korzystania (przez okres 6 miesięcy) z zasobów platformy Legimi, która oferuje ponad 60.000 książek w formie elektronicznej.
czwartek, 23 stycznia 2020 r., godz. 08:01  |  przeczytaj więcej
16 stycznia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy odbyły się uroczystości z okazji 100. rocznicy powrotu Brodnicy do Macierzy. Uroczystość była ważną lekcją patriotyzmu, dostarczyła wiedzy o historii naszej małej ojczyzny.
środa, 22 stycznia 2020 r., godz. 11:31  |  przeczytaj więcej
W piątkowe popołudnie, 17 stycznia w budynku szkoły w Szczuce spotkali się rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz goście, by spędzić wspólnie czas. Przygotowano różne atrakcje - warsztaty historyczne, warsztaty programowania, ćwiczenia w udzielaniu pierwszej pomocy, kącik plastyczny, kącik malucha, sala gier planszowych oraz sala budowy z klocków lego i zajęcia sportowe na sali.
Idź do strony       >>  

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama