Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

czwartek, 30 marca 2023 r., godz. 11:24  |  przeczytaj więcej
3 kwietnia rozpoczyna się dwudniowe Welconomy Forum in Toruń 2023, najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Kujawsko-Pomorskiem. Znani i cenieni eksperci przyjadą do miasta Mikołaja Kopernika, aby rozmawiać o ekonomii i problemach społecznych.
czwartek, 30 marca 2023 r., godz. 10:35  |  przeczytaj więcej
Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował, że w okresie od 27 marca do 14 kwietnia 2023 roku na obszarze wschodniej części naszego województwa przeprowadzona będzie akcja doustnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Z samolotów będą zrzucane przynęty w kształcie ściętego stożka koloru zielonobrunatnego. W wyznaczonym obszarze znajduje się powiat brodnicki.
czwartek, 30 marca 2023 r., godz. 09:35  |  przeczytaj więcej
28 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzoziu i Szkoły Podstawowej w Wielkim Leźnie brali udział w VI Powiatowym Konkursie Savoir - Vivre "Bezpieczeństwo i netykieta w internecie" organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku. Celem zmagań było między innymi promowanie wśród uczniów właściwych postaw bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych oraz prawidłowych zachowań wobec zagrożeń płynących z internetu.
czwartek, 30 marca 2023 r., godz. 08:26  |  przeczytaj więcej
Gmina Brodnica przypomina, że właściciele nieruchomości, których budynki mieszkalne nie zostały podłączone do kanalizacji sanitarnej, mają obowiązek gromadzenia nieczystości ciekłych w szczelnych zbiornikach bezodpływowych lub osadnikach, w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków.
wtorek, 28 marca 2023 r., godz. 10:18  |  przeczytaj więcej
Od marca sadzimy cebulki kwiatów, które nie zimują w gruncie. Cebulki kwiatowe wiosenne to świetny sposób na kolorowy ogród. Sadzenie i pielęgnacja kwiatów cebulowych to zajęcie pracochłonne, ale większość ogrodników nie wyobraża sobie rabaty bez kwiatów takich jak: frezje, dalie, mieczyki, lilie czy irysy.
wtorek, 28 marca 2023 r., godz. 08:22  |  przeczytaj więcej
13 kwietnia KINOTEKA Brodnica zaprasza na film "Chrzciny". To niezwykła historia skłóconej rodziny, której losy połączą się z pewnym przełomowym dla Polski wydarzeniem. KINOTEKA jest projektem finansowanym przez UM w Brodnicy oferującym bezpłatne seanse filmowe, nie ma więc żadnych biletów ani systemu rezerwacji.
poniedziałek, 27 marca 2023 r., godz. 10:27  |  przeczytaj więcej
O sytuacji finansowej szpitali dyskutowali starostowie oraz dyrektorzy placówek na zorganizowanym w Inowrocławiu Konwencie Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Powiat Brodnicki na spotkaniu, które odbyło się w piątek 17 marca, reprezentowali: starosta Piotr Boiński, wicestarosta Stanisław Kosakowski i dyrektor szpitala powiatowego Dariusz Szczepański.
Idź do strony       >>  

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej