Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

wtorek, 22 października 2019 r., godz. 11:44  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 19 października mieszkańcy gminy Brodnica mieli okazję zwiedzić malownicze tereny wokół jeziora Szczuckiego. Tego dnia odbył się bowiem jesienny marsz Nordic Walking, zakończony w świetlicy wiejskiej w Szczuce, gdzie przygotowano poczęstunek dla strudzonych wędrowców.
wtorek, 22 października 2019 r., godz. 11:20  |  przeczytaj więcej
Fundacja Volo Vivere rozpoczyna realizację projektu "Terapia i Integracja" sfinansowanego ze środków Fundacji PZU. Projekt zakłada organizację zajęć rehabilitacji ruchowej połączonych z zabiegami fizykoterapeutycznymi i terapią pedagogiczną dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową w stopniu znacznym i głębokim oraz warsztatów psychologiczno-terapeutycznych dla rodziców tych osób służących radzeniu sobie z własnymi emocjami, trudnościami w opiece i wychowaniu osoby niepełnosprawnej.
wtorek, 22 października 2019 r., godz. 09:20  |  przeczytaj więcej
W sobotę, 12 października w świetlicy wiejskiej w Kruszynach uroczyście obchodzono Dzień Seniora. Spotkanie zostało zorganizowane przez Radę Sołecką wsi Kruszyny oraz miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.
wtorek, 22 października 2019 r., godz. 07:34  |  przeczytaj więcej
Sercem każdej Zielonej Szkoły jest starannie opracowany program, a tematyka i rodzaj zajęć powinna być ściśle związana z miejscem, w którym się one odbywają. W Ośrodku Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie dzieci i młodzież znajdą wszystko, co jest niezbędne, żeby pobyt dostarczył wiedzy, ale także zwyczajnej frajdy.
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 12:35  |  przeczytaj więcej
Przez dwa dni październikowego weekendu trwała rywalizacja drużyn samorządowych z całej Polski. Nagrodą w VIII Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Pracowników Samorządowych był Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas tegorocznej edycji turnieju rywalizowało 11 drużyn.
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 06:48  |  przeczytaj więcej
W dniu 14 października w Szkole Podstawowej w Brzoziu obyło się pasowanie na ucznia pierwszej klasy połączone z Dniem Edukacji Narodowej. Wśród gości nie zabrakło wójta Danuty Kedziorskiej-Cieszyńskiej i licznie przybyłych rodziców.
poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 05:55  |  przeczytaj więcej
11 października w I LO w Brodnicy obchodzono święto Edukacji Narodowej. Uroczystości towarzyszyło tradycyjne pasowanie na Filomatę, a więc oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów w krąg społeczności szkoły.
Idź do strony       >>  

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama