WiadomośćBal Karnawałowy w Świedziebni
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
piątek, 28 lutego 2014 r., godz. 10:35

W Świedziebni bawiły się postacie z bajek
W czwartek 20 lutego w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas I-VI. Dzieciaki okazały się wyjątkowo twórcze i na balu pojawiły się w niezwykłych przebraniach. Było dużo dobrej zabawy i śmiechu, a za najlepsze przebrania wręczono upominki.Na balu karnawałowym, który odbył się w Świedziebni pojawili się czarodzieje, wróżki, księżniczki i wiele innych postaci z bajek. Samorząd Szkolny przeprowadził konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe w dwóch grupach wiekowych. Pośród młodszych uczniów wyróżniono Dominikę Manelską z klasy III b za najbardziej oryginalne przebranie. Świetne przebrania pokazali także: Wiktor Więckowski z II b, Marta Narodzonek z II b, Ola Klonowska z III b oraz Oliwia Łepkowska i Olaf Skibicki z I klasy.

W klasach starszych najciekawsze stroje zaprezentowały Natalia Wiśniewska i Natalia Fijałkowska z klasy IV b, jednak zwyciężczynią okazała się Klaudia Wejerowska z klasy IV a. Wszyscy wyróżnieni otrzymali upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny. Dzieci otrzymały także paczki ze słodyczami oraz pączki i napoje ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Wszyscy bawili się znakomicie przy muzyce dyskotekowej, którą prezentował do godziny 19:00 DJ Nowak. Do zabawy przyłączyli się rodzice, a także dyrekcja i nauczyciele. Po zakończonym balu uczniowie zostali odwiezieni autobusem do domów.


reklama

W poniedziałek 24 lutego nauczycielki z oddziałów przedszkolnych zorganizowały bal karnawałowy dla swoich podopiecznych. Imprezę poprowadził DJ Klown z Agencji MAG, który przygotował dla najmłodszych konkursy i zabawy. Na bal przybyły postacie z bajek i kreskówek, a tańcom nie było końca. Dzieci otrzymały również paczki ze słodyczami, pączki i napoje, które ufundował Komitet Rodzicielski. W zabawie uczestniczyli także rodzice, a po zakończeniu balu dzieci powróciły do swoich sal, aby nabrać sił po wyczerpującej zabawie.

Źródło: SP Świedziebnia

Bale karnawałowe w Szkole Podstawowej w Świedziebni:


Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://www.powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.1297 )