Zaloguj się | Rejestracja

wJanki w Górznie 2020

wtorek, 23 czerwca 2020 r., godz. 08:43  |  Wersja do druku

Corocznie, od sześciu lat w czerwcu, na górznieńskim Rynku odbywały się "wJANki w Górznie". W kameralnym nastroju, z chętną do przyjemnego spędzania czasu bez głośnej muzyki, publicznością - począwszy od turystów, po lokalnych mieszkańców, a także mieszkańców okolicznych gmin, spędzano sobotnie popołudnie w sposób wyjątkowy. W tym roku wJANków nie będzie, ale pozostały wspomnienia.Na stronie Urzędu Miasta i Gminy Górzno przeczytaliśmy:

W tym roku proponujemy Państwu "wJANki w Górznie zatrzymane w kadrze z lat 2017-2019". Do 6 lipca prezentujemy wystawę zdjęć w oknach Gminnego Ośrodka Kultury. Przeszło 40 zdjęć, a na nich Wy, uczestnicy wJANków. W związku z tym proponujemy Wam symboliczny konkurs mający na celu odgadnięcie, w którym roku dane zdjęcie zostało zrobione (każde z nich jest oznaczone numerem, a formularz do wypełnienia jest dostępny w GOK-u albo do ściągnięcia z profilu Facebook). Wypełnione formularze można oddać bezpośrednio do GOK lub wysłać na adres gokgorzno@pl. Osoba, której uda się połączyć najwięcej zdjęć z odpowiednią datą otrzyma nagrodę.

Ponadto zachęcamy Państwa do przesyłania do GOK, zdjęć we własnoręcznie uplecionych wiankach na głowie. Z nadesłanych zdjęć stworzymy plakat/album, który zostanie opublikowany na stronie FB. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: gokgorzno@pl. Termin nadsyłania zdjęć od 22 do 28 czerwca. Dla każdego przewidzieliśmy drobny upominek.


W galerii wspomnienia z roku 2019.


reklama

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Górznie

wJANki w Górznie 2019:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama