WiadomośćwJanki w Górznie 2020
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek, 23 czerwca 2020 r., godz. 08:43

wJANki w Górznie... w innej formule
Corocznie, od sześciu lat w czerwcu, na górznieńskim Rynku odbywały się "wJANki w Górznie". W kameralnym nastroju, z chętną do przyjemnego spędzania czasu bez głośnej muzyki, publicznością - począwszy od turystów, po lokalnych mieszkańców, a także mieszkańców okolicznych gmin, spędzano sobotnie popołudnie w sposób wyjątkowy. W tym roku wJANków nie będzie, ale pozostały wspomnienia.Na stronie Urzędu Miasta i Gminy Górzno przeczytaliśmy:

W tym roku proponujemy Państwu "wJANki w Górznie zatrzymane w kadrze z lat 2017-2019". Do 6 lipca prezentujemy wystawę zdjęć w oknach Gminnego Ośrodka Kultury. Przeszło 40 zdjęć, a na nich Wy, uczestnicy wJANków. W związku z tym proponujemy Wam symboliczny konkurs mający na celu odgadnięcie, w którym roku dane zdjęcie zostało zrobione (każde z nich jest oznaczone numerem, a formularz do wypełnienia jest dostępny w GOK-u albo do ściągnięcia z profilu Facebook). Wypełnione formularze można oddać bezpośrednio do GOK lub wysłać na adres gokgorzno@pl. Osoba, której uda się połączyć najwięcej zdjęć z odpowiednią datą otrzyma nagrodę.

Ponadto zachęcamy Państwa do przesyłania do GOK, zdjęć we własnoręcznie uplecionych wiankach na głowie. Z nadesłanych zdjęć stworzymy plakat/album, który zostanie opublikowany na stronie FB. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: gokgorzno@pl. Termin nadsyłania zdjęć od 22 do 28 czerwca. Dla każdego przewidzieliśmy drobny upominek.


W galerii wspomnienia z roku 2019.


reklama

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Górznie

wJANki w Górznie 2019:Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://www.powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.12220 )