Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

wtorek, 02 lipca 2019 r., godz. 06:01  |  Wersja do druku

W czwartek, 27 czerwca wójt gminy Brodnica Adam Zalewski zaprosił na spotkanie czworo zawodników klubu sportowego M.U.K.S. SHOTOKAN Brodnica, którzy zostali powołani do kadry narodowej i reprezentowali nasz kraj w dniach 20-23 czerwca na VIII Mistrzostwach Świata Karate w Bratysławie.Spotkanie odbyło się w sali narad Rady Gminy Brodnica Urzędu Gminy przy ul. Mazurskiej 13. Troje zawodników klubu to mieszkańcy gminy Brodnica, a także stypendyści, którzy za uzyskane wyniki sportowe w roku 2018 decyzją wójta gminy Brodnica otrzymują stypendium sportowe przyznane na okres 9 miesięcy zgodnie z uchwałą Rady Gminy Brodnica.

Do udziału na Mistrzostwach Świata zgłosiło się około 3000 tyś. zawodników z 43 krajów z całego świata. Podczas spotkania młodzi karatecy podzielili się swoimi wrażeniami, a przede wszystkim osiągnięciami zdobytymi podczas tych mistrzostw zdobywając:
  • Natalia Warachowska z Cieląt - brązowy medal kata indywidualne
  • Zuzanna Śliwińska z Cieląt - dwa brązowe medale kumite rotation drużynowe oraz w kumite indywidualnym
  • Jakub Mosakowski z Brodnicy - 4 miejsce kata indywidualne
  • Piotr Frągnowski z Karbowa - 5 miejsce kata indywidualne

Wójt gminy Brodnica serdecznie pogratulował i wręczył zawodnikom upominek w formie pendrive´ów z logo Gminy Brodnica oraz słodkości. Na spotkanie w miłej atmosferze przybyli zawodnicy wraz z trenerem karate Karolem Wiśniewskim, wiceprezesem klubu Arturem Śliwińskim. Wszyscy wraz z wójtem Adamem Zalewskim zakończyli spotkanie wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Stypendyści z wizytą u wójta:reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Stypendyści Gminy Brodnica na Mistrzostwach Świata/fot. nadesłane :

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama