Zaloguj się | Rejestracja

22. Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Górznie

czwartek, 06 czerwca 2019 r., godz. 09:02  |  Wersja do druku

W środę, 5 czerwca przedszkolaki z terenu miasta i gminy Górzno spotkały się w GOK-u na XXII Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej. Było wesoło i profesjonalnie, bowiem przedszkolaki wykazały się występami godnymi prawdziwych artystów.W środę, 5 czerwca o godzinie 13:00 na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie spotkały się przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych z Górzna, Gołkowa i Miesiączkowa na XXII Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej. Sala zapełniła się po brzegi, oprócz wykonawców były również rodziny i znajomi maluchów. Na scenie zaprezentowały się przedszkolaki, które wykonały po jednej piosence z podkładem muzycznym. Poziom był wysoki, maluchy prezentowały się okazale i wcale nie było po nich widać tremy. Podobnie jak w latach ubiegłych, publiczność głosowała na małego artystę, który według jej uznania najlepiej wykonał swój utwór.

Nad całością czuwał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Krzysztof Magdziak, który powiedział: - Już po raz 22 zbieramy się w Gminnym Ośrodku Kultury w towarzystwie młodych, przyszłych artystów, taką mamy nadzieję, bo przegląd piosenki przedszkolnej ma służyć temu, żeby zachęcić, odważyć dzieci do występów na scenie, żeby przełamały obawy i strachy, żeby oswoiły się z publicznością, z mikrofonem i nagłośnieniem. I to nam się udaje, w tym roku zgłosiło się ponad dwadzieścioro chętnych z różnych przedszkoli w całej gminie, są też rodzice, którzy towarzyszą swoim pociechom. Wszyscy dostają nagrodę za występ i dodatkiem jest nagroda publiczności. Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury w Górznie.

Przedszkolaki były nadzwyczaj spokojne i pełne artystycznej pasji, za to rodziny reagowały żywiołowo, nagradzając małych wykonawców gromkimi brawami. Nagrodę publiczności wyśpiewali kuzyni Jakub Płocharski i Filip Ostrowski. Przegląd nie miał charakteru konkursu, każdy z jego uczestników otrzymał podarunek.


reklama

22. Przegląd Piosenki Przedszkolnej w Górznie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama