Zaloguj się | Rejestracja

Nowe władze stowarzyszenia

piątek, 19 kwietnia 2019 r., godz. 12:01  |  Wersja do druku

W dniu 16 kwietnia delegaci Stowarzyszenia Miast, Gmin i Powiatów Dorzecza Drwęcy, na Walnym Zebraniu, które odbyło się w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Brodnicy, wybrali zarząd oraz komisję rewizyjną na pięcioletnią kadencję.Ustępujący prezes Mariusz Klonowski, przedstawił sprawozdanie za 2018 rok oraz za całą poprzednią kadencję 2015-2019. Delegaci jednogłośnie zatwierdzili sprawozdania finansowe oraz z działalności merytorycznej. Przyjęli też uchwałę o udzieleniu ustępującemu zarządowi absolutorium, a następnie przystąpili do wyboru nowych władz. Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Miast, Gmin i Powiatów Dorzecza Drwęcy na kadencję 2018-2023 jednogłośnie wybrano Stanisława Kosakowskiego, wicestarostę brodnickiego.

Wiceprezesem został ponownie Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik, a skarbnikiem Radosław Koj, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Brodnicy. Do zarządu delegaci wybrali również: Magdalenę Golubską - wójt gminy Zbiczno, Danutę Kędziorską - wójt gminy Brzozie, Joannę Kilian - kierownik Biura Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Brodnicy oraz Krzysztofa Puwalskiego - naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim.

Prezes w imieniu członków stowarzyszenia podziękował zasłużonemu dla organizacji Szczepanowi Burakowi, który z kolei zaznaczył, jak ważne jest podtrzymywanie aktywności stowarzyszenia działającego na rzecz wspólnoty samorządów Dorzecza Drwęcy. Zadeklarował jednocześnie chęć dalszej współpracy, a także pomocy przy organizacji kolejnych Dni Drwęcy, których gospodarzem w dniach 21-22 lipca tego roku będzie Gmina Kurzętnik, zgodnie z propozycją, jaką złożył na zebraniu wójt gminy oraz wiceprezes stowarzyszenia Wojciech Dereszewski. Na zebraniu ustalono też, że w Kurzętniku, w maju, odbędzie się kolejne zebranie stowarzyszenia.


reklama

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama