Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

poniedziałek, 11 marca 2019 r., godz. 09:20  |  Wersja do druku

W niedzielę, 10 marca w Gimnazjum w Brzoziu zaprezentowano spektakl muzyczny "Mały kawałek świata" w wykonaniu grupy Pod Niebem z Jabłonowa Pomorskiego. Na muzyczną opowieść po latach 60' zaprosiła Panie z terenu gminy wójt Danuta Kędziorska. Po spektaklu czekały słodkie upominki.Zastępca wójta Tomasz Mażutis, na chwilę przed rozpoczęciem spektaklu powiedział nam: - Na dzisiejszy uroczysty Dzień Kobiet w gminie Brzozie zaprosiliśmy grupę Pod Niebem z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim ze spektaklem "Mały koniec świata". Współpracowaliśmy z panią Justyną Prajs, grupa jest pod kierownictwem pani Anny Berent. Wstęp na spektakl jest oczywiście bezpłatny, a dla każdej z Pań przygotowaliśmy słodki poczęstunek. Wszystko jest gotowe, mamy profesjonalne nagłośnienie, profesjonalne oświetlenie, jesteśmy znakomicie do tego przygotowani, za chwilę będziemy zaczynać.

Scenariusz do musicalu napisała Justyna Prajs. Jest to drugi musical przygotowany przez grupę młodzieży Pod Niebem pod kierownictwem Justyny Prajs oraz Anny Berent. Choreografię przygotował Maciej Zajda, o kostiumy zadbała Marlena Smaga-Byrwa, a o scenografię Marcin Olszewski. W musicalu wystąpili: Agata Berent, Wiktoria Cymańska, Mateusz Goryński, Jakub Iwański, Alicja Karbownik, Zuzanna Karczewska, Radosław Koprowski, Barbara Kuhn, Karol Małkowski, Sebastian Małkowski, Joanna Molenda, Alicja Monczkowska, Paweł Nowak, Julia Strzelecka, Weronika Strzelecka, Zuzanna Żebrowska.

Justyna Prajs, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim powiedziała o spektaklu: - Przedstawienie "Mały koniec świata" powstało rok temu w Jabłonowie Pomorskim, a wystawia je grupa Pod Niebem. Całość umieszczona jest w klimacie lat sześćdziesiątych, opowiada o walce płci i o tym, że jedni bez drugich nie mogą żyć. Wszystko w rytmie lat 60', ze słowami napisanymi specjalnie do tego musicalu, ze standardami muzycznymi, które świetnie znamy. Stawiamy na dobrą muzykę i dobrą zabawę. Występująca młodzież jest w wieku od 12 do 26 lat i pochodzi z terenu całej gminy Jabłonowo Pomorskie.

Musicale to forma teatralna, która łączy w sobie kilka różnych obszarów – muzykę, piosenkę, dialogi i taniec. Niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny, wciągając widzą w wyjątkowe przygody głównych bohaterów opowiadane przez muzykę. To doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje rozrywki łączącej koncert ze spektaklem teatralnym, a wszystko to okraszone muzyką i tańcem. Ten niekonwencjonalny sposób spędzenia Dnia Kobiet w gminie Brzozie pokazał, że można Paniom z okazji ich święta zaproponować coś więcej niż tradycyjny "goździk i rajstopy".


reklama

Spektakl z okazji Dnia Kobiet w Brzoziu:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama