Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Bobrowo

czwartek, 07 marca 2019 r., godz. 08:52  |  Wersja do druku

26 lutego w sali GOK-u Bobrowo odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Swoją wiedzę dotyczącą spraw przeciwpożarowych zaprezentowali uczniowie ze szkół podstawowych z Nieżywięcia, Kruszyn, Drużyn i Bobrowa. Do etapu pisemnego w dwóch grupach stanęło 23 uczniów.Komisja turniejowa składająca się z przedstawicieli Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego ZOSPRP w Bobrowie: prezesa Romana Hanuszewskiego, v-ce prezesa Pawła Klonowskiego, komendanta gminnego Tomasza Mrozowskiego, sekretarza Dariusza Białowicza oraz pracownika GOK Bobrowo Doroty Sikorskiej, po przeprowadzonym teście pisemnym ustaliła następującą klasyfikację.

W grupie I (uczniowie klas I-VI) szkól podstawowych najlepsze wyniki uzyskali:

- I miejsce Patryk Misztal uczeń kl. VI Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu

- II miejsce Michalina Nowińska uczennica kl. V Szkoły Podstawowej w Kruszynach

- III miejsce Dominik Fałczyński uczeń kl. V Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu Kruszynach

W grupie II (uczniowie klas VII-VIII, klasy III gimnazjum) najlepsze wyniki uzyskali:

- I miejsce Hubert Wituła uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej im. Małgorzaty Sulek w Drużynach

- II miejsce Wiktoria Pusz uczennica klasy III a Gimnazjum w Bobrowie

- III miejsce Kacper Lange uczeń kl. III a Gimnazjum w Bobrowie

Do eliminacji powiatowych, które odbędą się w dniu 22 marca br. w Komendzie Powiatowej PSP w Brodnicy zakwalifikowało się po dwóch najlepszych uczniów z każdej grupy.

Młodzież do turnieju przygotowali: Kinga Mrozowicz-Dembińska ze Szkoły Podstawowej w Nieżywięciu, Wiesław Chyrkowski ze Szkoły Podstawowej w Bobrowie z klasami gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej w Kruszynach, Radosław Małkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Drużynach.

Dla zwycięzców przygotowano nagrody rzeczowe w postaci przenośnych głośników, dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia.


reklama

Źródło: UG Bobrowo

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama