Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

poniedziałek, 17 grudnia 2018 r., godz. 11:18  |  Wersja do druku

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W ferworze pracy myślimy także o świątecznych prezentach, ale zostaje coraz mniej czasu. Wszystkich, którzy mają jeszcze z tym problemy, zapraszamy do firmy AGRO-BIS. To raj dla mężczyzn, którzy na pewno znajdą tam pożądane prezenty, a i kobiety znajdą coś dla siebie.W salonie AGRO-BIS czuć świąteczną atmosferę. W tym gorączkowym okresie można zwiedzić sklep i obejrzeć, co ciekawego przygotowano dla wszystkich kupujących. Jak to w okresie przedświątecznym, czeka wiele ciekawych propozycji. Na półkach znajdziemy bogatą ofertę przedmiotów, które możemy przeznaczyć na prezenty dla najbliższych. W planowaniu zakupów warto także uwzględnić potrzeby innych osób, z którymi będziemy spędzać święta.

W swojej ofercie firma posiada bony upominkowe, które będą oryginalnym prezentem świątecznym lub okazjonalnym. Nie raz zdarzyło się podarować bliskim nietrafiony upominek. Jak uniknąć takiej sytuacji i oszczędzić sobie wymuszonego uśmiechu na twarzy obdarowywanej osoby? Rozwiązaniem może być właśnie bon upominkowy do salonu AGRO-BIS. Pozwala on oszczędzić czas i wysiłek związany z długim chodzeniem po sklepach w poszukiwaniu tego jedynego, wyjątkowego prezentu świątecznego. Wystarczy tylko kupić bon i mamy z głowy nie tylko stanie w długich kolejkach, ale również wymyślanie oryginalnego upominku.

Zapaleni majsterkowicze i ogrodnicy to najprostsza grupa docelowa potencjalnych odbiorców świątecznych prezentów. Jeżeli mężczyzna lubi i wykonuje w domu czy ogrodzie większość czynności samodzielnie – z pewnością w sklepie znajdziemy dla niego coś przydatnego.

Dobra żona może swojemu mężowi kupić pod choinkę szlifierkę kątową, która przyda się każdemu majsterkowiczowi. Ceny ich są bardzo przystępne. W ofercie jest duży wybór odzieży roboczej, kurtek, kamizelek i obuwia, które też są obiektem westchnień niejednego pana. Dobry mąż może kupić tu również prezent dla swojej połówki. Każdą posiadaczkę kominka ucieszy na pewno odkurzacz kominkowy, który jest bardzo praktycznym prezentem lub profesjonalne noże firmy Fiskars, niezbędne w każdej kuchni.

Jeżeli wybieramy się w podróż do rodziny, warto pomyśleć o akumulatorze. Wszystkie problemy z akumulatorem pomoże nam rozwiązać AGRO-BIS, w którym znajdziemy pomoc. Zimowa oferta firmy to przede wszystkim akumulatory, ładowarki i różne prostowniki. W sprzedaży są również kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. W firmie można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Varta i AutoPart.

W ofercie pokazały się już odśnieżarki spalinowe firmy Stiga i elektryczne firmy Hecht, a także szeroka gama łopat do śniegu. Są przyrządy pomiarowe do sprawdzania temperatury zamarzania i do badania akumulatorów. Jest też najtańszy w regionie płyn zimowy do spryskiwaczy i zimowy płyn do chłodnic.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Warto pamiętać, że święta to nie tylko czas między 24 a 26 grudnia, ale też wiele dni wcześniej i że w przygotowaniach jest ukryty ich właściwy czar. Spędźmy ten czas wspólnie, a zakupy będą przyjemnością.

Właściciele firmy AGRO-BIS, za naszym pośrednictwem przesyłają życzenia swoim klientom:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.


Wesołych Świąt:


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama