Zaloguj się | Rejestracja

Salony STELA-MAR zapraszają

czwartek, 10 maja 2018 r., godz. 16:06  |  Wersja do druku

Dobry prezent na komunię powinien mieć kilka cech. Powinien dziecko aktywizować, a to znaczy, że zachęcać je do aktywności, najlepiej na świeżym powietrzu. Powinien być też praktyczny i sprawić dziecku wiele radości. Wszystkie te cechy spełnia rower - pierwszy dorosły jednoślad w życiu młodego człowieka.Okres komunii, to czas obdarowywania dzieci prezentami. Pomysłów na to jest wiele, jednak ważne jest, żeby prezent był praktyczny i mógł czemuś służyć. Na popularności zyskują ostatnio konsole, telefony komórkowe, laptopy i tablety, ale takie podarunki nie zaktywizują dziecka. Od wielu lat na liście oczekiwań króluje rower, który jest często pierwszym dorosłym jednośladem w życiu młodego człowieka. Tym istotniejsze jest właściwe dobranie roweru - zarówno do potrzeb jak i możliwości fizycznych dziecka, tak aby jazda na nim była przyjemnością i zabawą.

Obecnie rowery dziecięce coraz częściej są oferowane w wersji dla chłopców i dla dziewczynek. Obie wersje różni konstrukcja ramy oraz kolorystyka - tradycyjnie dla dziewczynek są przeznaczone rowery w "dziewczęcych kolorach" - róż, biały czy niebieski, a dla chłopców rower wygląda podobnie do modelu dla dorosłego.

Niedocenianym dodatkiem jest zwykła podpórka, dzięki której rower można postawić. Pamiętajmy, że dzieci są żywiołowe, gdy stwierdzą, że należy zrobić przerwę w jeździe, to po prostu stają i zazwyczaj nie szukają miejsca gdzie można oprzeć rower. Jeśli rower nie posiada podpórki - wyląduje na ziemi... Dziewczynki mogą ucieszyć się z koszyka na kierownicy, w którym będą mogły trzymać podręczne rzeczy.

Modeli rowerów dla dzieci jest tyle, co dla dorosłych. Można wybierać wśród typów przeznaczonych do jazdy w terenie (rowery górskie), w mieście (rowery miejskie) czy typów mieszanych (rowery trekkingowe i crossowe). Również wzornictwo jest dziś niezwykle bogate.

STELA-MAR poszerzyła swoją ofertę o rowery elektryczne. Rowery są dostępne w sklepie przy ulicy Kopernika 7 w Brodnicy.

Jeśli chcesz być ulubionym wujkiem lub ciocią, spełniając marzenia malucha, zaangażuj dziecko i rodziców w zakup roweru. Dziecko ma swoje oczekiwania, warto ich wysłuchać. Rodzice znają jego potrzeby. Wspólna wyprawa do sklepu rowerowego pozwoli nie tylko idealnie dopasować model i wielkość roweru, ale także jego kolor i ewentualne dodatki.

Salony STELA-MAR w Brodnicy oferują dużą gamę rowerów, akcesoria i stroje rowerowe. Personel sklepów jest dobrze wykwalifikowany i potrafi doradzić klientom, którzy chcą dokonać zakupu. Wysokość ramy, opony, osprzęt rowerowy, to rzeczy niezmiernie istotne przy doborze roweru. Należy je dobrać do indywidualnych potrzeb, jak również rodzaj roweru, w zależności od dróg, jakimi będziemy się poruszać. Przy zakupie nowego roweru każdy klient może liczyć na fachową obsługę i doradztwo. Personel sklepu stara się dopasować rower do indywidualnych potrzeb klienta i dba o to, by wyszedł on ze sklepu zadowolony.

W ofercie jest także duży wybór hulajnóg, łyżworolek, rowerków dla dzieci, trampoliny. Są materace, baseny, koła do pływania, które na pewno przydadzą się latem. W sklepach znajdziemy rowery na każdą kieszeń, co oznacza, że klienci mogą znaleźć rowery w różnych przedziałach cenowych. Salony STELA-MAR dysponują także akcesoriami poprawiającymi bezpieczeństwo, które przydadzą się każdemu rowerzyście planującemu poruszać się po drogach. Pamiętajmy o tym, że aby poruszać się po drogach publicznych, należy mieć dobre oświetlenie, a także kamizelki lub elementy odblaskowe.

Salony STELA-MAR w Brodnicy znajdują się w centrum miasta przy ulicach: Farnej 4, Mostowej 8 i Kopernika 7.

Rowery elektryczne - dostępne w sklepie przy ulicy Kopernika 7 w Brodnicy:


Źródło: Artykuł promocyjny

STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Kopernika:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Farnej:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Mostowej:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama