Zaloguj się | Rejestracja

Konkurs w Górznie

wtorek, 26 grudnia 2017 r., godz. 16:34  |  Wersja do druku

W Górznie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom". Jury dokonało oceny 161 nadesłanych prac plastycznych. Oceniając prace brano pod uwagę przede wszystkim samodzielność jej wykonania, zgodność z tematyką konkursu i estetykę wykonania pracy.Strażacy w akcjach ratowniczo-gaśniczych, podczas zwalczania klęsk żywiołowych, na zawodach, podczas działań prewencyjnych i historia pożarnictwa - to tematyka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom", którego etap gminny odbył się w Górznie.

Konkurs ten ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją, życiem strażackich środowisk oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Udział w konkursie mogą brać dzieci, młodzież oraz twórcy amatorzy, a jego przedmiotem są prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki itp.

Komisja konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac plastycznych, w każdej z grup wiekowych oraz zakwalifikowała do eliminacji powiatowych następujące osoby:

kategoria PRZEDSZKOLA

Mikołaj Brzóska kl. 0, Przedszkole Górzno
Julia Kadłubowska kl. 0, Przedszkole Górzno
Emilia Wulczyńska kl. 0, Przedszkole Górzno
Jagoda Jakubowska kl. 0, Przedszkole Gołkowo
Natalia Lewandowska kl. 0, Przedszkole Gołkowo

kategoria KL. 1 – 3

Stanisław Górniak kl. 3a, SP Górzno
Oliwia Żbikowska kl. 3 NSP Gołkowo
Arkadiusz Lichnerowicz kl. 3, NSP Gołkowo
Agata Gajtkowska kl. 3, SPSK Miesiączkowo
Julia Wiśniewska kl. 3, SPSK Miesiączkowo

kategoria KL. 4 – 6

Paweł Mijakowski kl. 6, NSP Gołkowo
Wiktoria Wiśniewska kl. 6b, SP Górzno
Vera-Wiczyńska Victoria , kl. 4b, SP Górzno
Dominika Ślesińska, kl. 6 a, SP Górzno
Karolina Rucińska, kl. 5b, SP Górzno

kategoria KL. 7 i GIMNAZJUM

Martyna Ochocka kl. 7, SPSK Miesiączkowo
Kamil Ptaszyński kl. 2 gimnazjum, NSP Gołkowo
Joanna Żbikowska kl. 2 gimnazjum, NSP Gołkowo
Alicja Sekulska kl. 2, NSP Gołkowo
Zuzanna Niedbalska kl. 2 gimnazjum, SP Górzno

Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Tomasza Kinickiego.


reklama

Źródło: gorzno.pl

"Zapobiegajmy pożarom" - etap gminny/fot. gorzno.pl:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama