Zaloguj się | Rejestracja

OEE WILGA zaprasza

piątek, 28 lipca 2017 r., godz. 16:50  |  Wersja do druku

Położony wśród lasu, nad jeziorami Młyńskim i Górzno, z dala od zgiełku i cywilizacji, tworzy nietuzinkowe miejsce, w którym można odpocząć, zorganizować uroczystości, szkolenia i konferencje. Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA, bo o nim mowa, to miejsce klimatyczne, które zaprasza przez cały rok.Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA położony jest na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Ze wzgórza Bocieniec, na którym jest położony rozciąga się malowniczy widok na pobliskie jeziora rynnowe Młyńskie i Górzno i przepiękny leśny rezerwat przyrody "Szumny Zdrój".

W obiekcie znajduje się 50 miejsc noclegowych, w pokojach 1,2 i 3 osobowych. Do dyspozycji gości jest sauna, miejsce grillowe i na ognisko, położone jak cały obiekt w miejscu widokowym. Kawiarnia i restauracja z 90 miejscami zapraszają do degustacji dań przygotowanych wyłącznie na miejscu, z półproduktów dostarczanych bezpośrednio od producentów z regionu. Ośrodek należy do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, której celem jest ułatwienie konsumentom i turystom odnalezienie oraz spróbowanie lokalnej i regionalnej żywności w Europie. Głównym celem regionów znajdujących się w sieci jest promocja rozwoju tradycyjnej i nowoczesnej żywności opartej na lokalnych zasobach surowców.

Jedzenie jest bardzo smaczne i domowe. W menu można znaleźć gęsinę, która od kilku lat jest promowana przez samorząd województwa. Restauracja OEE WILGA z powodzeniem serwuje czerninę z gęsiny, a także pierogi z gęsiną i z modrą kapustą, żur kujawski na gęsinie i białej kiełbasie, pieczoną gęś w żurawinie i pomarańczach. Wybór dań w menu jest ogromny. Są dania wegetariańskie, wegańskie, dania mięsne i rybne.

W Ośrodku można zorganizować różnego typu imprezy okolicznościowe, począwszy od rodzinnych, poprzez firmowe, a także bale i zabawy karnawałowe. Znakomita kuchnia, sympatyczna i profesjonalna obsługa, są gwarancją udanej zabawy. Do tego dochodzą dobra muzyka, możliwość noclegu i bezpłatny parking.

Zapytana o imprezy okolicznościowe i ich organizację Ewa Krezymon powiedziała nam:

- W ofercie mamy menu z zestawami, które są różne, w zależności od tego, jaka to impreza okolicznościowa. Najczęściej zamawianym daniem jest nieśmiertelny schabowy, który jest cały czas tradycyjnym polskim daniem. Mamy bardzo różnorodna ofertę, ale cały czas na topie jest jedzenie staropolskie. Oferujemy swoim klientom także słodycze, które sami wypiekamy. Muszę powiedzieć, że ciasta są pyszne. Polecamy też torty, np. tort śmietanowy z owocami, który goście sobie bardzo chwalą. Oczywiście są także torty z kremami i torty bezowe, które wcale nie są słodkie. Polecam wszystkim, bo są naprawdę godne uwagi. Organizujemy imprezy do 30 osób w kawiarni, a w restauracji na 50-60 osób, w przypadku komunii nawet 70 osób. Wesela odbywają się w części restauracyjnej, a kawiarnia przystosowana jest do tańca. Zapraszamy serdecznie do nas, zapewniam, że naprawdę warto zorganizować imprezę okolicznościową.

Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699, e-mail: osrodek©wilga.turystyka.pl

Źródło: Artykuł promocyjny

OEE WILGA zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

reklama

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 1000 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama