Zaloguj się | Rejestracja

GASPOL

czwartek, 06 lipca 2017 r., godz. 11:01  |  Wersja do druku

GASPOL to rodzinna firma działająca w Brodnicy od roku 1991. O jej rzetelności i fachowości zaświadczyć może każdy, kto korzystał z jej usług. Od rozwożenia gazu do skomplikowanych instalacji do samochodów i wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy na ul. Cmentarną 4.Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku od sprzedaży gazu rozwożonego na terenie miasta i powiatu. Od roku 1996 skład osobowy firmy pozostaje bez zmian. Jest ona spółką rodzinną, w której wspólnie działają dwa pokolenia. Początkowo firma rozwoziła tylko gaz w butlach, później dołączył asortyment gazowy - grzejniki, i podgrzewacze wody. Wkrótce rozszerzono działalność o instalacje gazowe. Od roku 1996 firma zajmuje się także montażem wysokiej jakości samochodowych instalacji gazowych i jest w tym niekwestionowanym liderem na brodnickim rynku.

Jest firmą partnerską firmy AC SA, która jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. AC SA działa od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 500 osób. W obecnej chwili na terenie Polski znajduje się 100 warsztatów partnerskich tej firmy.

Dobrze zamontowana i wyregulowana instalacja gazowa do samochodu, daje użytkownikowi szereg korzyści i satysfakcji. Nowoczesne instalacje gazowe nie powodują żadnych skutków ubocznych. Decydując się na zamontowanie takiej instalacji warto powierzyć swoje auto w fachowe i pewne ręce. Wtedy bowiem nie będziemy mieć żadnych problemów, dostaniemy również ogólnopolską gwarancję.

Tymczasem nowością na świecie jest zupełnie nowy typ myślenia o zasilaniu jednostek napędowych z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Będący rozwinięciem systemów VI generacji eliminuje ich niedoskonałości związane z wykorzystaniem do podnoszenia ciśnienia LPG benzynowej pompy wysokiego ciśnienia. Pompa jest w czasie pracy na LPG wyłączana. Jest to nowoczesny i najbardziej zaawansowany technologicznie układ zasilania pojazdów gazem LPG, specjalnie dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Paliwo pod ciśnieniem jest wtryskiwane bezpośrednio do cylindra (a nie w kolektor dolotowy). Instalacja ta wykorzystuje fabryczne układ paliwowy auta w celu zasilania gazem LPG. Gaz dostaje się do komór spalania za pośrednictwem fabrycznych wtryskiwaczy benzynowych, po uprzednim przedostaniu się przez lekko zmodyfikowaną, również fabryczną pompę wysokociśnieniową. Dzięki temu ingerencja związana z montażem systemu nie jest aż tak duża jak przypadku starszej generacji instalacji LPG dostarczających gaz w fazie lotnej.

LPG już od kilkunastu lat jest w Polsce popularną i znacznie tańszą alternatywą dla benzyny. Silniki z biegiem lat stawały się coraz bardziej zaawansowane: od zasilania gaźnikowego, przez wtrysk jednopunktowy, wielopunktowy, aż po, najbardziej nowoczesny, wtrysk bezpośredni. Nic dziwnego, że zmieniają się też instalacje gazowe. Obecnie najczęściej montowanym, także w GASPOL-u jest tak zwana instalacja sekwencyjna, czyli instalacja LPG IV generacji. Podstawową cechą odróżniającą sekwencję od instalacji LPG III generacji jest zastosowanie tylu wtryskiwaczy gazu, ile cylindrów posiada silnik.

Warunkiem dobrego działania jest jednak prawidłowy montaż i właściwa regulacja takiej instalacji, warto więc powierzyć swoje auto w fachowe i pewne ręce.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GASPOL zaprasza do swojej siedziby na ulicę Cmentarną 4 w Brodnicy. Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-17:00, w soboty od 7:00-13:00. Wszelkie zamówienia i rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów +48 56 498 27 68, +48 56 498 31 99.


Źródło: Artykuł promocyjny

Gaspol:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama