Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

poniedziałek, 06 marca 2017 r., godz. 17:19  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to fachowa obsługa, indywidualne podejście i ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Firma działa na rynku od 20 lat i jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów, charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS feruje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego.

Za oknami zimy nie widać. Czas przygotować się do wiosny. W salonie zaopatrzono się w sprzęt ogrodowy firmy Fiskars - narzędzia ogrodnicze i akcesoria potrzebne do pielęgnacji ogrodu. Jest także sprzęt tańszej marki, pojawiły się już wertykulatory i areatory, do pierwszych wiosennych prac na trawnikach. W sprzedaży są też kosiarki.

Nadchodzi czas dla rolnictwa, zaczynają się przeglądy sprzętu rolniczego. Znajdziemy tu duży wybór części do ciągników rolniczych. Stary akumulator często odmawia posłuszeństwa. Jedną z najważniejszych czynności, która jest często pomijana, jest sprawdzenie stanu baterii. Najrzetelniej zrobią to dedykowane serwisy. Udzielą dokładnych informacji o akumulatorze, a w razie czego dopasują i zainstalują nowy. W wielu wypadkach, pomimo uporczywych prób "reanimacji" akumulatora ten ostatni jest już tak zużyty, że należy go wymienić na nowy.

AGRO-BIS oferuje duży wybór akumulatorów, a dzięki szybkiej rotacji (akumulator nie może stać bez ładowania dłużej niż 3 miesiące), mamy pewność, że zrobimy znakomity zakup. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. Są też ładowarki i różne prostowniki, kable rozruchowe i przewody akumulatorowe. Na miejscu można sprawdzić stary akumulator, pod kątem dalszego użytku. Atrakcją jest fakt bezpłatnego wykonywania usługi. W swojej ofercie firma posiada akumulatory firmy Varta i AutoPart.

W ofercie firmy jest duża różnorodność płynów chłodniczych i płynów do spryskiwaczy w cenach, jakich gdzie indziej próżno szukać. Płyny zimowe do spryskiwaczy w pojemnikach 5 l - tylko 8,90 zł.

Pogoda sprzyja pracom budowlanym, w salonie technicznym jest pełna gama ofert dla budownictwa. Dla majsterkowiczów, którzy chcą budować altany, wiaty i ogrodzenia dostępne są systemy połączeń - kotwy, wkręty, śruby, wkrętarki, wybór jest ogromny. Dostępny jest duży wybór wkrętarek Milwaukee, Makita, Hitachi, Dewolt. Są również firmy oferujące tańszy sprzęt np. Tryton, który cieszy się dużym powodzeniem.

Oferta AGRO-BISU przeznaczona jest dla każdego klienta. W sprzedaży jest duży wybór ubrań roboczych i ochronnych, obuwia do wszelkich prac, są również kaski oraz kamizelki odblaskowe.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas firma dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 14 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, w soboty od 7:30 -13:00.
AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A.


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS poleca:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

dzialkowicz.jpg
Zmieniająca kolor doniczka! Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ przy ulicy Generała W.Sikorskiego 8 w Brodnicy.

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama