Zaloguj się | Rejestracja

Jasełka w Świedziebni

poniedziałek, 22 grudnia 2014 r., godz. 09:19  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej w Świedziebni odbyło się przedstawienie jasełkowe, które przygotowały dzieci z klas II - VI. Dzięki przedstawieniu dzieci mogły wspólnie przeżyć atmosferę zbliżających się Świąt.W Szkole Podstawowej w Świedziebni odbyło się przedstawienie jasełkowe dla wszystkich uczniów. Przedstawiono w nim narodziny Chrystusa, a każde z dzieci w atmosferze kolęd mogło przeżyć ten zbliżający się wigilijny czas.

W przedstawieniu uczestniczyli uczniowie klas II - VI, a całość powstało dzięki zaangażowaniu nauczyciela muzyki Elżbiety Frankowskiej oraz Agnieszki Zielińskiej i Joanny Jackiewicz, katechetek tej szkoły.

Ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego na najładniej wykonaną pracę plastyczną z tajemnicą radosną różańca, zorganizowanego dla klas I-III oraz IV-VI przez Agnieszkę Zielińską.

Klasy I - III:
  1. Julia Łyda (II klasa),
  2. Gabriela Grochowalska (II klasa),
  3. Szymon Manelski (I klasa) i Damian Szmagaj (II klasa).
Klasy IV - VI:
  1. Dominika Manelska (IV b) i Otylia Wojtarowicz (IV b),
  2. Patrycja Czarnecka (VI b),
  3. Wiktoria Lisińska (V a) i Aleksandra Laskowska (VI a).
Wyróżnienie otrzymała także Aleksandra Wybult z klasy VI b za rodzinne wykonanie szopki bożonarodzeniowej.

reklama

Źródło: SP w Świedziebni

Jasełka w Szkole w Świedziebni. fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej