Zaloguj się | Rejestracja

Warsztaty teatralne w Świedziebni

środa, 19 listopada 2014 r., godz. 12:43  |  Wersja do druku

Nauczycielka Szkoły Podstawowej w Świedziebni Joanna Jackiewicz zorganizowała warsztaty artystyczne z reżyserem Adamem Radoszem. Dzieci uczyły się zachowania się na scenie, prawidłowej dykcji i ogólnej prezentacji, a wszystko w formie zabawy.W Szkole Podstawowej w Świedziebni odbyły się warsztaty z reżyserem Adamem Radoszem. W zajęciach wzięły udział dzieci uczęszczające na różnego typu zajęcia artystyczne znajdujące się w ofercie zajęć dodatkowych szkoły.

Były to dzieci uczęszczające na zajęcia w:
  • kole tańca ludowego - opiekun Joanna Jackiewicz,
  • zespole wokalnym - opiekun Elżbieta Frankowska,
  • kole teatralnym - opiekun Izabela Wąsicka.

Prowadzący udzielił dzieciom cennych wskazówek dotyczących zachowania się na scenie, prawidłowej dykcji i ogólnej prezentacji, a wszystko w formie zabawy.

Reżyser przekazał na ręce Joanny Jackiewicz poradnik dla początkujących instruktorów teatralnych "Edukacja przez teatr.”

Warsztaty zorganizowała nauczycielka Szkoły Podstawowej w Świedziebni Joanna Jackiewicz.

Adam Radosz - aktor, reżyser, instruktor teatralny, dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Mysłowicach, pomysłodawca Płośnickich Spotkań Teatralnych.

reklama

Źródło: SP w Świedziebni

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama