Zaloguj się | Rejestracja

Ciekawe imprezy w szkole w Świedziebni

środa, 08 października 2014 r., godz. 12:37  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej w Świedziebni nie sposób się nudzić. Dzień Chłopaka i jednocześnie integracja uczniów klas czwartych był okazją do zorganizowania dyskoteki w szkole. Dzień wcześniej drużyna chłopców wygrała w meczu o puchar Wójta Gminy Świedziebnia Szymona Zalewskiego osiągając imponujący wynik 7:0.W dniu 29 września 2014 roku w Świedziebni odbyły się zawody mini piłki nożnej chłopców o puchar ufundowany przez Wójta Gminy Świedziebnia Szymona Zalewskiego. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Świedziebni rywalizowali w nich ze Szkołą Podstawową w Janowie.

Mecz zakończył się zwycięstwem Szkoły Podstawowej ze Świedziebni 7:0, a drużyna grała w składzie:
 • Michał Stogowski,
 • Miłosz Lechmitz,
 • Michał Romanowski,
 • Remigiusz Jakubowski,
 • Łukasz Ostrowski,
 • Szymon Wybult,
 • Dawid Zieliński,
 • Maciej Jakubowski,
 • Jakub Klonowski,
 • Miłosz Nadolski,
 • Kacper Sitkiewicz.


reklama

Następnego dnia - 30 września, w szkole odbyła się dyskoteka integracyjna dla uczniów klas IV-VI. Okazją do świętowania był także obchodzony tego dnia Dzień Chłopaka. Wszyscy "Panowie" zostali obdarowani słodkimi upominkami, które wręczyły im dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego.

Przedstawiono także wszystkie klasy czwarte wraz z wychowawcami:
 • IVa - wychowawca Beata Siudzińska,
 • IVb - wychowawca Elżbieta Libert-Sternicka,
 • IVc - wychowawca Katarzyna Ciżman.

Uczniowie wraz z nauczycielami bawili się w gorących rytmach muzyki disco, a dziewczęta z klas szóstych przygotowały przedstawienie taneczne do własnej choreografii.

Zrobiły to znakomicie i wzbudziły podziw wszystkich, którzy to oglądali. Mimo zmęczenia młodzież nie miała ochoty kończyć zabawy, lecz autobus szkolny nieubłaganie ograniczył tę możliwość i odwiózł przyjezdnych do domów. Gratulujemy wszystkim wspaniałej zabawy!

Źródło: Szkoła Podstawowa w Świedziebni

Zawody sportowe i dyskoteka w Świedziebni. fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej