Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

sobota, 15 czerwca 2024 r., godz. 12:05  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków odbył się IV Powiatowy Konkurs Historyczny pod Patronatem Starosty Brodnickiego. Podczas jego trwania uczniowie ze szkół powiatu brodnickiego zmierzyli się w sześciu emocjonujących konkurencjach, w których musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale także sprytem i szybkością.Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy w składzie: Zofia Dubowska, Maja Dembowska i Oskar Jułkowski zajęła pierwsze miejsce, a drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce w składzie: Agata Burszta, Hubert Stefański i Tymoteusz Gąsiorowski zajęła trzecie miejsce.

Nauczycielem wszystkich wyżej wymienionych uczniów jest Łukasz Tomella. Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski przygotował drobne upominki dla wszystkich nagrodzonych uczniów, które zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia obecnego roku szkolnego. Wielkie gratulacje!!!

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Zwyciężyli w konkursie historycznym/fot. nadesłane :
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej