Zaloguj się | Rejestracja

Pikniki rodzinne w gminie Brodnica

środa, 05 czerwca 2024 r., godz. 16:34  |  Wersja do druku

Pikniki rodzinne to imprezy integracyjne i świetny pomysł na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi, którego tak bardzo współcześnie brakuje. Ponadto jest o też możliwość do beztroskiej zabawy ze swoim dzieckiem. W Niewierzu i w Podgórzu bawiono się świetnie z okazji Dnia Dziecka.Piknik Rodzinny w Niewierzu
W sobotę 1 czerwca 2024 r. o godzinie 15:00 przy świetlicy wiejskiej w Niewierzu rozpoczął się coroczny Piknik Rodzinny. Mieszkańców i gości przywitał sołtys wsi Niewierz Czesław Jakubowski. W przygotowaniu tego spotkania duży udział miały panie z KGW Niewierz. Były smaczne ciasta oraz kiełbaski z grilla. Dla dzieci i dorosłych były zabawy oraz konkursy, które prowadził Wojciech Żbikowski. Wszystkie dzieci uczestniczące w pikniku otrzymały słodycze, lody i napoje. Niewątpliwą atrakcją był pokaz sprzętu pożarniczego i ratownictwa przez straż pożarną. Czas umilała muzyka odtwarzana z przenośnych nośników. Udział w spotkaniu, które trwało do godziny19:30, wzięło około 60 osób.
Środki finansowe na organizację pikniku pochodziły z budżetu Brodnica w ramach Funduszu Sołeckiego. Sołectwo otrzymało także wsparcie z Lokalnej Grupy Działania "Pojezierze Brodnickie".

Dzień Dziecka w Podgórzu
Dnia 1 czerwca 2024 roku na terenie przy świetlicy wiejskiej w Podgórzu odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W programie imprezy nie zabrakło animacji dla dzieci, gier i zabaw integracyjnych, waty cukrowej, popcornu, grillowanych przysmaków i lodów. Piknik zorganizowano w ramach zaplanowanych środków w budżecie gminy, z funduszu sołeckiego na 2024 rok. Organizatorzy dziękują serdecznie wszystkim mieszkańcom za obecność i świetną zabawę. Szczególne podziękowania należą się także sponsorom, którzy wsparli organizację tegorocznego pikniku. Miejmy nadzieję do zobaczenia za rok.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Pikniki rodzinne w gminie Brodnica/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej