Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

środa, 22 maja 2024 r., godz. 07:43  |  Wersja do druku

Od 16 maja br. rozpoczął się nabór wniosków w ramach programu grantowego “Młoda Inicjatywa”. Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica, które jest operatorem Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy w województwie kujawsko-pomorskim.Młoda inicjatywa to program, w ramach którego młodzi ludzie pod patronatem organizacji pozarządowej mogą pozyskać środki na realizację inicjatyw młodzieżowych w swoich szkołach lub społecznościach lokalnych. W ramach stworzonego projektu młodzież może zrealizować jedną inicjatywę, na którą otrzyma grant w wysokości od 3 do 5 tysięcy złotych.

Konkurs dedykowany jest dla osób w wieku od 15 do 29 lat z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Grupa inicjatywna młodzieży powinna składać się z minimum 3 osób uczących się w tej samej szkole ponadpodstawowej, uczelni lub należących do tej samej młodzieżowej rady.

Wnioski o dotacje młodzi mogą składać elektronicznie za pośrednictwem generatora wniosków. Link do generatora będzie dostępny na stronie internetowej www.mlodainicjatywa.pl. Nabór wniosków trwać będzie od 16 do 31 maja br. Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica zapewnia także wsparcie dla grup projektowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z poniższą ulotką informacyjną. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem.

Aleksandra Ślesar
Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica
E-mail: a.slesar©smgp.org.pl
Telefon: +48 794 514 211
www.smgp.org.pl

Program grantowy “Młoda Inicjatywa”:Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej