Zaloguj się | Rejestracja

Sukcesy podopiecznych BDK

poniedziałek, 20 maja 2024 r., godz. 07:25  |  Wersja do druku

19 maja, w Warszawie odbyły się eliminacje do 29. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Wygraj sukces". To jeden z najstarszych i prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce. Wychowanka Brodnickiego Domu Kultury Zoja Goleń, zakwalifikowała się do finału.Zoja wyśpiewała sobie finał "Różową piosenką" i z tą piosenką będzie reprezentować Brodnicę w Tarnobrzegu, we wrześniu. Ten sukces to wspólna praca Zoi i odpowiedzialnej za jej przygotowanie trener emisji głosu i instruktor Pracowni Wokalnej BDK Joanny Nehring-Roszkowskiej.

Także w niedzielę, w Centrum Kongresowym na Jordankach w Toruniu odbył się turniej taneczny CHANCE FOR DANCE, na ktorym Brodnicę reprezentowała ekipa z Pracowni Tańca Brodnickiego Domu Kultury, pod opieką Macieja Zajdy.

Szczegółowe wyniki:

HH DUETY DOROŚLI:
Nina Grochowalska/ Weronika Wojtalewicz - 4 miejsce
Oliwia Kęsicka/Daria Laskowska - 4 miejsce
Marika Toffel/Justyna Zdrojewska - 3 miejsce

HH MINIFORMACJE DOROŚLI OPEN - 5 miejsce zdobyła cała ekipa MOOD COLLECTIVE (dawny "GOOD LOCK")

HH SOLO JUNIORZY II MEDIUM:
Weronika Wojtalewicz 1/4 F

HH SOLO DOROŚLI MEDIUM:
Nina Grochowalska 1/2 F
Oliwia Kęsicka 1/2 F

HHIL SOLO DOROŚLI:
Justyna Zdrojewska - 7 MIEJSCE
Marika Toffel - 5 MIEJSCE

FORMACJE OPEN DOROŚLI 31+ - 4 miejsce zdobyła cała ekipa AKTIV 30+

Źródło: Brodnicki Dom Kultury

Sukcesy podopiecznych BDK/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej