Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Tenisa Stołowego w Osieku

niedziela, 11 lutego 2024 r., godz. 12:57  |  Wersja do druku

W sobotę, 17 lutego w hali sportowej szkoły w Strzygach odbędzie się Samorządowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Osiek pod Patronatem Starosty Brodnickiego. Po ubiegłorocznym frekwencyjnym sukcesie w tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania.Tenis stołowy w gminie Osiek jest bardzo popularny. Biorąc pod uwagę sukcesy tutejszych tenisistów stołowych, można pokusić się nawet o stwierdzenie, że gmina jest centrum tej dyscypliny w powiecie brodnickim. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że to właśnie tutaj zrodziła się i zagościła na stałe inicjatywa organizowania pingpongowych turniejów dla samorządowców. W sobotę, 17 lutego, o godzinie 9 w hali sportowej w Strzygach rozpoczną się kolejne zmagania entuzjastów gry w tenisa stołowego.

- Do udziału zapraszamy samorządowców, radnych oraz pracowników urzędów z terenu powiatu brodnickiego - zachęca Paweł Chabowski, organizator pingpongowej rywalizacji. - W Samorządowym Turnieju Tenisa Stołowego uczestnicy walczyć będą o Puchar Wójta Gminy Osiek. Patronat nad imprezą objął ponownie Starosta Brodnicki.

Organizatorzy zaznaczają, że turniej jest adresowany do osób grających tenisa stołowego amatorsko, a więc nieposiadających licencji i niezrzeszonych w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Ale chociaż rywalizacja ma charakter integracyjno-rekreacyjny, to jej poziom na turniejach w Strzygach zawsze jest wysoki. Sportowych emocji więc nie zabraknie. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach: mężczyzn do 45. roku życia oraz powyżej 45 lat, a także kobiet bez ograniczeń wieku. W każdej kategorii nagrodzeni zostaną zdobywcy pierwszych sześciu miejsc.

Turniej Tenisa Stołowego w Osieku:
Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej