Zaloguj się | Rejestracja

Policja w Brodnicy informuje

poniedziałek, 05 lutego 2024 r., godz. 11:23  |  Wersja do druku

Nadinspektor Piotr Leciejewski zameldował zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinspektorowi Romanowi Kusterowi o zdaniu obowiązków na stanowisku. Od marca 2020 r. nadinspektor Piotr Leciejewski dowodził kujawsko-pomorskim garnizonem będąc Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy.Kujawsko-pomorscy policjanci i pracownicy Policji pożegnali odchodzącego po ponad 30 latach służby nadinspektora Piotra Leciejewskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego zastępcy Komendanta Głównego Policji i wprowadzenia sztandaru Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Po odczytaniu decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nastąpiło pożegnanie ze sztandarem nadinspektora Piotra Leciejwskiego oraz przywitanie sztandaru przez inspektora Jakuba Gorczyńskiego. Komendanci złożyli meldunek nadinspektorowi Romanowi Kusterowi o zdaniu i przejęciu obowiązków na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Od 3 lutego 2024 r. Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy został inspektor Jakub Gorczyński.

Inspektor Jakub Gorczyński służbę w Policji rozpoczął 1 września 1994 r. na stanowisku aplikanta Plutonu Prewencji Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Przez blisko 26 lat służby związany z garnizonem wielkopolskim, będąc między innymi: kierownikiem Sekcji Operacji Policyjnych Zarządzania Kryzysowego Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, naczelnikiem Sztabu Policji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, a z czasem Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Z dniem 24 lipca 2020 r. powołany został na stanowisko pierwszego zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu. Wśród medali i odznaczeń, którymi został uhonorowany w czasie służby znalazły się: Brązowy Krzyż Zasługi, Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę, Złoty Medal Za Zasługi dla Obronności Kraju oraz Złota Odznaka Zasłużony Policjant. Inspektor Jakub Gorczyński jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Podyplomowego Ekonomicznego, kierunek zarządzanie.

Źródło: policja.gov.pl


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej