Zaloguj się | Rejestracja

Mikrodotacje NOWE FIO

poniedziałek, 05 lutego 2024 r., godz. 09:49  |  Wersja do druku

Organizacje pozarządowe, które chcą rozwinąć skrzydła i mają pomysł, jak ze znajomymi zagospodarować czas wolny dzieciom, mogą sięgnąć po mikrodotacje na ten cel. Dla przedstawicieli zainteresowanych organizacji z powiatu brodnickiego odbędzie się spotkanie informacyjno-promocyjne w środę 7 lutego w Domu Harcerza w Brodnicy.Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica wraz z Stowarzyszeniem Kujawsko- Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK realizuje projekt "Inicjuj z FIO 4.0", w ramach którego przyznawane będą mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to kontynuacja programu grantowego realizowanego od 2014 roku. W ramach "Inicjuj z FIO 4.0" w 2024 roku przewidywany jest jeden konkurs.

W ramach projektu przyznawane będą mikrodotacje:

do wysokości 10 tys. zł na rozwój organizacji dla:

młode organizacje pozarządowe - działające nie dłużej niż 60 miesięcy

do wysokości 6 tys. zł na działanie ze sfer pożytku publicznego dla:

grupy nieformalne z Patronem - składające się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne

młode organizacje pozarządowe - działające nie dłużej niż 60 miesięcy

do wysokości 5 tys. zł na działanie ze sfer pożytku publicznego dla:

grupy nieformalne bez Patrona - składające się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne

Dotację można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.

Ogłoszenie konkursu i nabór wniosków planowany jest w drugiej połowie lutego. Dokumentacja konkursowa dostępną będzie na stronie internetowej www.trgp.org.pl
Spotkanie informacyjno-promocyjne dla powiatu brodnickiego odbędzie się 7 lutego 2024 r. w Domu Harcerza w Brodnicy, ul. Nad Drwęcą 30. Początek o godz. 13.

Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem trgp©trgp.org.pl lub pod numerem telefonu 726-088-405. W treści zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko, numer telefonu, datę i miejsce spotkania oraz nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej