Gala Talentów w gminie Brzozie

czwartek, 25 stycznia 2024 r., godz. 16:17  |  Wersja do druku

W Gminie Brzozie został ogłoszony konkurs na Talent Gminy Brzozie. Podobnie jak w poprzednich edycjach zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie utalentowanych mieszkańców gminy Brzozie, którzy odnieśli znaczący sukces naukowy, sportowy, artystyczny/kulturalny oraz w działalności społecznej w latach 2021-2023.

Wzorem poprzednich konkursów, wśród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze nominowanych w 4 kategoriach (Nauka, Sport, Kultura i Działalność Społeczna), którzy przejdą do kolejnego II etapu, w którym Komisja Konkursowa zadecyduje o zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Brzozie z wyłączeniem zwycięzców poprzednich edycji konkursu. Nie ma kryterium wieku.

W tym roku zostanie uruchomiona dodatkowa kategoria: Nagroda Publiczności.

Od 13 lutego, kiedy zostaną ogłoszeni wszyscy nominowani, na stronie internetowej Gminy Brzozie zostanie uruchomione głosowanie. Każdy może oddać jeden głos na wybraną nominację ze wszystkich kategorii, czyli jeden głos na wszystkich nominowanych. Głosy można oddawać 1 raz na dobę, czyli można głosować codziennie do 29 lutego 2024 r.

Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Brzozie. Gmina czeka na zgłoszenia do dnia 12 lutego. Od 13 lutego na stronie internetowej dostępne będzie głosowanie internetowe. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Talentów.

Zgłoszenia uczestnika do konkursu "Talent Gminy Brzozie" dokonuje się w terminie do 12 lutego 2024 r., wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: biblioteka©brzozie.pl, lub dostarczając osobiście/pocztą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzoziu lub do sekretariatu Urzędu Gminy Brzozie.

Uroczysta gala odbędzie się 10 marca 2024 r. w Sali widowiskowej przy Studio Nagrań Brzozie. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu Gali oraz jej formę przebiegu.

Talent Gminy Brzozie:

Źródło: Agata Klaus-Graczyk