Zaloguj się | Rejestracja

Gala Talentów w gminie Brzozie

czwartek, 25 stycznia 2024 r., godz. 16:17  |  Wersja do druku

W Gminie Brzozie został ogłoszony konkurs na Talent Gminy Brzozie. Podobnie jak w poprzednich edycjach zachęcamy do zgłaszania kandydatów. Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie utalentowanych mieszkańców gminy Brzozie, którzy odnieśli znaczący sukces naukowy, sportowy, artystyczny/kulturalny oraz w działalności społecznej w latach 2021-2023.Wzorem poprzednich konkursów, wśród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze nominowanych w 4 kategoriach (Nauka, Sport, Kultura i Działalność Społeczna), którzy przejdą do kolejnego II etapu, w którym Komisja Konkursowa zadecyduje o zwycięzcy w poszczególnych kategoriach. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Brzozie z wyłączeniem zwycięzców poprzednich edycji konkursu. Nie ma kryterium wieku.

W tym roku zostanie uruchomiona dodatkowa kategoria: Nagroda Publiczności.

Od 13 lutego, kiedy zostaną ogłoszeni wszyscy nominowani, na stronie internetowej Gminy Brzozie zostanie uruchomione głosowanie. Każdy może oddać jeden głos na wybraną nominację ze wszystkich kategorii, czyli jeden głos na wszystkich nominowanych. Głosy można oddawać 1 raz na dobę, czyli można głosować codziennie do 29 lutego 2024 r.

Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Brzozie. Gmina czeka na zgłoszenia do dnia 12 lutego. Od 13 lutego na stronie internetowej dostępne będzie głosowanie internetowe. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Talentów.

Zgłoszenia uczestnika do konkursu "Talent Gminy Brzozie" dokonuje się w terminie do 12 lutego 2024 r., wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: biblioteka©brzozie.pl, lub dostarczając osobiście/pocztą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzoziu lub do sekretariatu Urzędu Gminy Brzozie.

Uroczysta gala odbędzie się 10 marca 2024 r. w Sali widowiskowej przy Studio Nagrań Brzozie. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu Gali oraz jej formę przebiegu.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Talent Gminy Brzozie:


Źródło: Agata Klaus-Graczyk


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej