Zaloguj się | Rejestracja

Pojadą na staż zawodowy do Hiszpanii

środa, 24 stycznia 2024 r., godz. 09:14  |  Wersja do druku

Komenda Wojewódzka OHP w Toruniu organizuje dla uczestników dwutygodniowy staż zawodowy w ramach projektu "Sukces zawodowy II" w Maladze, w Hiszpanii w zawodach mechanik samochodowy, fryzjer, kucharz oraz sprzedawca dla 15 osób.Staż zostanie poprzedzony przygotowaniem kulturowym, pedagogicznym i językowym. W ramach projektu uczestnicy bezpłatnie otrzymają: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wsparcie wychowawcy i polskojęzycznego opiekuna grupy a na miejscu naukę podstaw języka hiszpańskiego, staż zawodowy w wybranych zakładach pracy oraz zapoznają się ze zwyczajami i tradycją południowej Hiszpanii.

Z Brodnickiego Hufca Pracy do udziału zakwalifikowały się 4 uczestniczki – uczennice Szkoły Branżowej CKZiU w Brodnicy. Uczestniczki już są po spotkaniu on-line z przedstawicielką organizacji Euromind przyjmującej młodzież w Maladze. Każda z uczestniczek miała okazję porozmawiać indywidualnie z Karoliną Czerkawską i zaprezentować swoje umiejętności zawodowe i językowe. Rozmowy były prowadzone zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Martyna, Julia, Wanessa i Klaudia świetnie poradziły sobie z tym niecodziennym zadaniem. Pod koniec stycznia uczestniczki wezmą udział w 20 godzinnym kursie języka hiszpańskiego a następnie polecą do Hiszpanii. Wyjazd przewidziany jest w dniach 24 lutego - 9 marca br.

Źródło: Dariusz Malinowski, Zbigniew Narewski

Pojadą na staż zawodowy do Hiszpanii/fot. nadesłane :


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej