Zaloguj się | Rejestracja

Laureat w ogólnopolskim konkursie filmowym

poniedziałek, 15 stycznia 2024 r., godz. 11:00  |  Wersja do druku

Mieszkaniec Cieląt, wolontariusz Fundacji Brama Epok Adam Zawadzki, w III ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym "Świat się kręci wokół wsi" znalazł się na liście laureatów. Konkurs był skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 30 lat.Jak pisze Joanna Kalenik z Fundacji Brama Epok:

Miło nam poinformować o sukcesie wolontariusza Fundacji Brama Epok - Adama Zawadzkiego - mieszkańca Cieląt, w konkursie "Świat się kręci wokół wsi".
W dniu 10 stycznia 2024 r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przyznał nagrody i wyróżnienia w III ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym "Świat się kręci wokół wsi", którego podstawowym celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiej wsi i zawodu rolnika, przede wszystkim w oczach młodych ludzi.

Uhonorowane zostały prace konkursowe, które zajęły miejsca od 1 do 9 w rankingu zgłoszeń. Konkurs był skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 30 lat. Na liście laureatów jest film Adama Zawadzkiego zatytułowany "Moja wieś - moja Mała Ojczyzna". Powstanie filmu wspierali także inni wolontariusze Fundacji oraz Joanna Kalenik. W filmie zobaczycie Państwo Gminę Brodnica.
https://www.youtube.com/watch?v=6J88stjI4L8&list=PLA84fARUa_pTjTs7eYng2-QiTDBwOu550&index=9


Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej