Zaloguj się | Rejestracja

Nowy wojewoda kujawsko- pomorski w UM

czwartek, 04 stycznia 2024 r., godz. 08:55  |  Wersja do druku

Marszałek Piotr Całbecki podejmował w środę, 3 stycznia w Urzędzie Marszałkowskim nowego wojewodę kujawsko-pomorskiego Michała Sztybla. Rozmowy dotyczyły wspólnych działań na rzecz mieszkańców i województwa.Z panem wojewodą współpracowaliśmy już nie raz, chociażby podczas posiedzeń Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego – podkreślił marszałek Piotr Całbecki. – Wiele już zrobiliśmy. Jestem przekonany, że dzięki większym możliwościom, które teraz mamy, uda się jeszcze lepiej wykorzystać szanse stojące przed naszym województwem.

Administracja województwa ma dwie nogi – samorządową w osobie marszałka, który reprezentujące mieszkańców oraz wojewody, który reprezentuje rząd w terenie. Zależy mi na tym, aby mieszkańcy byli zadowoleni z nowego rządu, dlatego będę starał się z całych sił, jak najlepiej wywiązywać z moich obowiązków – zadeklarował wojewoda Michał Sztybel podczas rozmowy z dziennikarzami.

Michał Sztybel, urodzony w 1985 roku, absolwent politologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i podyplomowych studiów rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od 2018 roku pełnił funkcję zastępcy prezydenta Bydgoszczy. Na stanowisku wojewody zastąpił Mikołaja Bogdanowicza.

Źródło: Beata Krzemińska rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej