Zaloguj się | Rejestracja

Policja w Brodnicy informuje

poniedziałek, 20 listopada 2023 r., godz. 11:14  |  Wersja do druku

Od 2 do 12 lat pozbawienia wolności grozi sprawcy rozboju, do którego doszło w niedzielny wieczór w Brodnicy przy ul. Sikorskiego. Podejrzany o przestępstwo 21-latek uderzył przypadkowego przechodnia i ukradł mu portfel. Dwa dni później siedział już za kratami policyjnego aresztu, skąd trafił do więzienia, którego unikał, a miał do odsiadki pół roku za pobicie.Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (12.11.2023 r.) w Brodnicy przy ul. Sikorskiego. Do brodnickiej komendy zgłosił się mężczyzna, który oznajmił, że przed chwilą został uderzony przez nieznanego mu przechodnia, po czym przez niego został okradziony. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, w toku prowadzonych czynności dwa dni później zatrzymali ukrywającego się sprawcę rozboju. To 21-letni mieszkaniec Brodnicy.

Mężczyzna znany jest tutejszym policjantom z podobnych wybryków. 21-latek był poszukiwany celem odbycia niemal półrocznej kary więzienia za pobicie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, skąd został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę. Natomiast za przestępstwo, którego dopuścił się w niedzielę, zostanie rozliczony przez sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój, o który jest podejrzany, grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia.

Źródło: sierż. szt. Paweł Dominiak oficer prasowy KPP Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej