Zaloguj się | Rejestracja

Wyścig o Puchar Wójta Gminy Brodnica

piątek, 06 października 2023 r., godz. 11:44  |  Wersja do druku

W niedzielę, 1 października w Szczuce odbył się XVIII Memoriał Czesława Popławskiego - Wyścig o Puchar Wójta Gminy Brodnica. Na starcie stanęło blisko 100 zawodników z całego kraju.Na malowniczych lecz wymagających trasach ścigali się kolarze z Gdańska, Poznania, Torunia, Opola czy Szklarskiej Poręby. Wśród uczestników pojawił się Marcin Gieryk - siódmy kolarz Mistrzostw Europy w indywidualnej jeździe na czas w kategorii U23.

Impreza mogła się odbyć dzięki wsparciu Gminy Brodnica oraz Wójta Adama Zalewskiego a także dzięki zaangażowaniu Starostwa Powiatowego. Organizatorzy dziękują także KGW w Szczuce za pyszny posiłek, OSP w Szczuce za pomoc w zabezpieczeniu trasy, dyrektorowi SP w Szczuce Zenonowi .Matuszewskiemu za udostępnienie holu sali sportowej oraz funkcjonariuszom KPP w Brodnicy za pilotaż i zabezpieczenie trasy.

Źródło: Justyna Klimowska

Wyścig o Puchar Wójta Gminy Brodnica 2023/fot. nadesłane:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej