Zaloguj się | Rejestracja

"O miłości prawie wszystko"

czwartek, 14 września 2023 r., godz. 09:29  |  Wersja do druku

W sobotę, 9 września Koło Gospodyń Wiejskich "Zacisze" w Cichem zorganizowało wieczór poezji śpiewanej "O miłości prawie wszystko". Impreza ta została zgłoszona do konkursu "Świetlice wiejskie - co się tutaj dzieje?"W nastrój wprowadziła wszystkich Danuta Grzyb przedstawiając kilka zdań na temat różnych odmian miłości - od miłości matczynej do miłości do ojczyzny. Po przeczytaniu "Hymnu o miłości" z I Listu do Koryntian, wykonawcy Danuta Szefler, Andrzej Szchuetz, Izabela Urbańska oraz Regina Wójcik wykonali utwory: "Modlitwa" Bułata Okudżawy, "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena, "Pytasz mnie" Andrzeja Rosiewicza, "Jaskółka uwięziona" Stana Borysa, "Oczy tej małej" Magdy Umer oraz "Kocham Cię życie" Edyty Geppert.

Współorganizatorem wydarzenia była Gminna Rada Kobiet w Zbicznie. Impreza ta została zgłoszona do konkursu "Świetlice wiejskie - co się tutaj dzieje?" ogłoszonego przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Konkurs jest skierowany do kół gospodyń wiejskich z terenu województwa kujawsko-pomorskiego prowadzących swoją działalność w świetlicach wiejskich.

Celem konkursu jest promocja działalności kół gospodyń wiejskich w prowadzonych przez nie świetlicach wiejskich w województwie kujawsko-pomorskim oraz wyłonienie najlepszych koncepcji rozwoju działalności kół gospodyń wiejskich w 2023 roku. Zaplanowane przez koła gospodyń wiejskich działania promocyjne muszą być związane z organizacją w terminie 1 czerwca – 15 września 2023 r. wydarzeń aktywizujących społeczność lokalną, służących zaspokajaniu społecznych i kulturalnych potrzeb mieszkańców wsi, równocześnie przyczyniających się do podniesienia atrakcyjności danej miejscowości. Zgłoszenia na konkurs w imieniu koła gospodyń wiejskich musi dokonać wójt/burmistrz gminy na terenie której znajduje się dane koło gospodyń wiejskich. Na laureatów konkursu czeka sześć atrakcyjnych nagród finansowych o łącznej wysokości 21.000 zł.

Źródło: GOKSiR Zbiczno

"O miłości prawie wszystko"/fot. GOKSiR Zbiczno:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej