Zaloguj się | Rejestracja

Wybory parlamentarne 2023 - Senator RP Ryszard Bober

wtorek, 12 września 2023 r., godz. 08:54  |  Wersja do druku

Drogi Wyborco! Proszę, spotkajmy się już w niedzielę 15 października przy urnie wyborczej i wspólnie zdecydujmy o przyszłości naszego kraju i regionu. Nie jest przesadą stwierdzenie, że to jedne z najbardziej istotnych wyborów w najnowszej historii Polski. Nie przegapmy tej ważnej chwili, która zadecyduje o latach, a nawet dekadach.Cztery lata temu obdarzyli mnie Państwo swoim zaufaniem przy urnie wyborczej. Skutecznie reprezentowałem w Senacie interesy moich wyborców oraz naszego regionu. Służyłem również wartościom fundamentalnie ważnym dla istnienia demokratycznego państwa prawa.

Senat konsekwentnie bronił polskiej demokracji zagrożonej przez autorytaryzm rządów PiS i w tej trudnej walce nie miałem wątpliwości, gdzie jest linia podziału między dobrem a złem, przyzwoitością a nieprawością. Oczywiście ta walka o pryncypia trwa, ale przed nami również nowe wyzwania dotyczące zapewnienia Polsce dobrej i bezpiecznej przyszłości, a Polakom komfortu życia. Dlatego, jako Senator RP kolejnej kadencji, będę zabiegał m.in. o:
  • odbudowę społeczeństwa obywatelskiego i wzmocnienie pozycji samorządu
  • uwolnienie potencjału rozwojowego tkwiącego w polskiej wsi i rolnictwie
  • godne warunki do zakładania rodzin i ich funkcjonowania
  • zmianę systemu zdrowotnego, ze szczególnym uwzględnieniem opieki paliatywnej
  • ochronę klimatu, m.in. poprzez rozwój OZE

Dzięki zdobytemu doświadczeniu parlamentarnemu oraz wcześniejszej wieloletniej pracy na różnych poziomach samorządu, w tym na stanowisku Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jestem politykiem potrafiącym skutecznie zadbać o sprawy mieszkańców regionu z poziomu ogólnopolskiego.

Na co dzień prowadzę bardzo dobrze prosperujące i rozwijające się gospodarstwo rolne w miejscowości Jabłonowo Zamek. Przyznam, że ta praca jest moją pasją, ale też nie pozwala oderwać się – jako politykowi – od codziennych realiów z którymi zmaga się każdy przedsiębiorca. Aktywnie działam w branżowych organizacjach rolniczych w województwie i kraju.

Na szczęście w całym tym kieracie mojej bardzo dynamicznej codzienności towarzyszy mi moja Żona. Basia jest nauczycielką i dyrektorką szkoły. Jej pasja życia i miłość są dla mnie najważniejszym wsparciem. Są jednak jeszcze dwie Kobiety mojego życia – moje Córki. Ewa jest prawniczką, Barbara – lekarzem medycyny. Stąd wiem, jak ważna w naszym świecie jest kobieca mądrość i wrażliwość.

Drogi Wyborco!
Proszę, spotkajmy się już w niedzielę 15 października przy urnie wyborczej i wspólnie zdecydujmy o przyszłości naszego kraju i regionu. Nie jest przesadą stwierdzenie, że to jedne z najbardziej istotnych wyborów w najnowszej historii Polski. Nie przegapmy tej ważnej chwili, która zadecyduje o latach, a nawet dekadach.

Senator RP Ryszard BoberMateriał Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej