Zaloguj się | Rejestracja

Ogólnopolski Konkurs "Sprawny w zawodzie 2023"

poniedziałek, 22 maja 2023 r., godz. 09:02  |  Wersja do druku

W dniach 16 - 19 maja w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi odbył się III etap Ogólnopolskiego Konkursu "Sprawny w zawodzie 2023". Organizatorem konkursu była Komenda Główna OHP w Warszawie we współpracy z gołdapskim centrum.Młodzież rywalizowała ze sobą w czterech kategoriach: kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer oraz BHP z elementami prawa pracy. Celem konkursu było sprawdzenie poziomu przygotowania zawodowego młodzieży do zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych, które odbędą się pod koniec roku szkolnego.

W konkursie udział wzięli uczestnicy 16 Wojewódzkich Komend OHP - laureaci eliminacji wojewódzkich. Konkurs stanowiły dwa etapy, tj. część teoretyczna i praktyczna. Suma punktów z obu części stanowiła punktację końcową w danej kategorii.

Kujawsko-Pomorską Wojewódzką Komendę OHP reprezentowali Zuzanna Gąsiorek z HP w Inowrocławiu w kategorii BHP, Oliwia Beczek i Zuzanna Grzegorczuk w OSiW w Toruniu w kategorii kucharz i fryzjer oraz Paweł Wiadro z Hufca Pracy w Brodnicy w kategorii mechanik pojazdów samochodowych.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały komisje, które w efekcie swojej pracy wyłoniły zwycięzców w każdej kategorii. Ostatecznie w kategorii BHP I miejsce zajęła Zuzanna Gąsiorek z Hufca Pracy w Inowrocławiu, Oliwia Beczek zajęła 7 miejsce, Zuzanna Grzegorczuk 10 oraz Paweł Wiadro 11 miejsce. Młodzi reprezentanci wyłonieni na etapie wojewódzkim dali z siebie wszystko. Zdobyli kolejne doświadczenia . Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Młodzież, uczniów którzy chcieliby brać udział w tego typu przedsięwzięciach, imprezach, szkoleniach zapraszamy do siedziby Hufca Praca w Brodnicy. Nabór do 2-1 HP w Brodnicy na rok szkolny 2023/2024 trwa. Zgłoś się i zapisz. Czekamy na Ciebie: 2-1 Hufiec Pracy w Brodnicy, ul. Przykop 57/6, tel. 56-49-40-163, e-mail: 2-1hp.brodnica©ohp.pl, Facebook.

Źródło: Dariusz Malinowski komendant 2-1 HP, Zbigniew Narewski

Ogólnopolski Konkurs "Sprawny w zawodzie 2023"/fot. nadesłane:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej