Zaloguj się | Rejestracja

UNIQ z BDK na podium

środa, 17 maja 2023 r., godz. 08:38  |  Wersja do druku

W dniu 13 maja, w Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI w Toruniu, miała miejsce kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tańca CHANCE FOR DANCE. Celem konkursu jest konfrontacja dorobku artystycznego solistów duetów i zespołów amatorskiego ruchu tanecznego zrzeszonych w domach kultury oraz szkołach tańca.Turniej oceniany był przez 5 osobowe jury złożone z sędziów krajowych jak i międzynarodowych różnych Federacji Tanecznych w Polsce oraz osób niezrzeszonych z wieloletnim doświadczeniem, aktywnie działających w amatorskim i zawodowym ruchu tanecznym. Zawody, jak w poprzedniej edycji, były oceniane w systemie sędziowskim "3M" . Aby uczynić rywalizację maksymalnie sprawiedliwą, zawodnicy CHANCE for DANCE
byli oceniani systemem punktowym, gdzie punkty z poszczególnych rund uległy sumowaniu a skrajne noty sędziowskie nie były brane pod uwagę i tym samym nie miały wpływu na zaniżenie lub zawyżenie wyniku końcowego.

W konkursie wzięło udział ponad 2000 tancerzy z całej Polski. Brodnicę reprezentowała ekipa z Brodnickiego Domu Kultury, grupa UNIQ. Tancerze zaprezentowali się w kategorii soliści. Dziewczęta znakomicie wypadły w ocenie komisji sędziowskiej, a ich wyniki prezentują się następująco:
  • Oliwia Bejgrowicz - 3 miejsce, w kat. junior I
  • Zofia Ewertowska - 3 miejsce, w kat. dzieci II
  • Izabela Marchlewska - 3 miejsce, w kat. dzieci I
  • Maja Dąbrowska - 4 miejsce, w kat. maluszki medium
  • Marcelina Bejgrowicz - 6 miejsce, w kat. dzieci I

Na scenie Jordanek swój debiut sceniczny miały: Oliwia Pustuł, Alicja Wiśniewska, Lena Więcławska, Natalia Dąbkowska i Nadia Majkowska. Gratulacje dla wszystkich tancerzy oraz instruktor Kariny Rybszleger, całej ekipie życzymy powodzenia w kolejnych startach. Najbliższy już 27 maja, w Ogólnopolskim Turnieju Tańca we Włocławku.

Źródło: Brodnicki Dom Kultury


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej