Zaloguj się | Rejestracja

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego

poniedziałek, 08 maja 2023 r., godz. 15:31  |  Wersja do druku

W dniu 1 maja na jeziorze Księte odbyły się Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Świedziebnia Szymona Zalewskiego. Na starcie zawodów zameldowało się 27 uczestników. Po zakończeniu połowów wszystkie rybki po zmierzeniu całe i zdrowe wróciły do wody.Zawodników przywitał i przedstawił regulamin zawodów prezes koła a zarazem sędzia główny zawodów. Piętnaście łodzi wyruszyło w czterogodzinny połów. Pogoda była idealna do spinningowania. Lekki wschodni wiaterek i pełne słońce pozwalały mieć nadzieję na świetne połowy. Jednak rybki brały chimerycznie, ale do godz.11:00, czyli do zakończenia zawodów, zostało złowionych 9 ryb - 4 szczupaki i 5 okoni. Po zmierzeniu wszystkie rybki całe i zdrowe wróciły do wody.

Wyniki przedstawiały się następująco:
  • III miejsce Łukasz Mrozik szczupak 1050 punktów
  • II miejsce Robert Konieczny szczupak i dwa okonie 1330 punktów
  • I miejsce Janusz Czajkowski szczupak i dwa okonie 1530 punktów

W imieniu wójta, który nie mógł być obecny, puchary, dyplomy i upominki wręczał były prezes koła Marek Osowski. Na zakończenie posilono się kiełbaskami pieczonymi na ruszcie.

Źródło: Koło Wędkarskie Górzno

Zawody Spinningowe o Puchar Wójta Gminy Świedziebnia/fot. Koło Wędkarskie Górzno Facebook:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej