Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

czwartek, 13 kwietnia 2023 r., godz. 13:40  |  Wersja do druku

Jakub Nowiński i Mikołaj Drumiński uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce zostali finalistami na szczeblu ogólnopolskim w IV edycji trzyetapowego konkursu matematyczno – informatycznego InstaLogik 2022/2023.InstaLogik to ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4 – 8 SP. Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno - Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki. Honorowym Patronem Konkursu jest też Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Kuba i Mikołaj uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce, aby zostać finalistami, przebrnęli bardzo długą drogę. Chłopcy przed każdym etapem uczestniczyli w webinarach z ekspertami oraz rozwiązywali wiele zadań online, które były sprawdzane przez ekspertów. Całą pracę wykonywali samodzielnie w domu. Gratulujemy im wytrwałości, samodyscypliny oraz oczywiście sukcesu. Szkoła jest dumna, że jej uczniowie są finalistami na szczeblu ogólnopolskim w tak trudnym konkursie.

Kuba i Mikołaj to nie jedyni uczestnicy konkursu InstaLogik. Oskar Laps dotarł do II etapu konkursu i przy okazji uzyskał najlepszy wynik w powiecie brodnickim. Ponadto w konkursie brali też udział: Dominik Wiadro, Jakub Berent, Bartosz Gościnny oraz Antoni Zieliński. W dzisiejszym świecie, to wiedza daje super moc. Tak trzymać chłopcy!

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej