Zaloguj się | Rejestracja

Konkurs matematyczny w Świedziebni

poniedziałek, 26 maja 2014 r., godz. 13:16  |  Wersja do druku

W Szkole Podstawowej w Świedziebni zorganizowano konkurs matematyczny pod nazwą "Mały matematyk". Był on przeznaczony dla uczniów z II i III klas, a jego celem było zachęcanie uczniów do nauki matematyki.W piątek 16 maja 2014 roku, w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbył się konkurs matematyczny "Mały matematyk, który przeznaczony był dla uczniów z II i III klasy. W konkursie wzięli udział uczniowie: Mateusz Brześkiewicz i Jakub Brześkiewicz z klasy IIa, Michał Bejger i Maciej Sugalski z klasy II b, Mikołaj Kopczyński i Krzysztof Wiśniewski z klasy III a, Mateusz Grochowalski i Wiktor Kozłowski z klasy III b.

W skład komisji ooceniającej wchodziły: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Świedziebni Wiesława Zalewska, Wicedyrektor Marlena Oopaluch oraz Małgorzata Kowalska i Danuta Szeptuch.

reklama

Jury po dokonaniu oceny prac, wyłoniło zwycięzców, którymi okazali się:

klasy II
  • I miejsce Jakub Brześkiewicz z klasy II a,
  • II miejsce Mateusz Brześkiewicz z klasy II a i Michał Bejger z klasy II b,
  • III miejsce Maciej Sugalski z klasy II b.

klasy III
  • I miejsce Wiktor Kozłowski z klasy III b,
  • II miejsce Mateusz Grochowalski z klasy III b,
  • III miejsce Mikołaj Kopczyński z klasy IIIa.

Zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorami konkursu były Małgorzata Kowalska i Danuta Szeptuch.

Źródło: Szkoła Podstawowa w Świedziebni

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama