Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

wtorek, 24 stycznia 2023 r., godz. 10:01  |  Wersja do druku

Osoby, które potrzebują informacji na temat programu bądź porady przy wypełnieniu wniosku, proszone są o zgłaszanie się w godz. 8:00-15:00 do Urzędu Gminy Brodnica - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (parter, pokój 108) do p. Renaty Nowakowskiej. Zalecane jest wcześniejsze umówienie się telefonicznie bądź e-mailowo na adres: Renata Nowakowska .Co należy przygotować przed wizytą w urzędzie, aby załatwienie sprawy przebiegło sprawnie?
  • założyć konto na Portalu Beneficjenta na stronie https://portal.wfosigw.torun.pl/strona-glowna-programu – w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość założenia konta na miejscu
  • nr księgi wieczystej albo akt notarialny
  • nr rachunku bankowego
  • zaświadczenie z GOPS potwierdzające dochody – tylko w przypadku starania się o podwyższone dofinansowanie
  • pełną informację o zakresie prac, jakie mają być dofinansowane – np. rodzaj pieca, powierzchnia okien, powierzchnia docieplanych stropów, ścian itp.

Wniosek może złożyć właściciel nieruchomości lub użytkownik wieczysty. Priorytetem programu jest wymiana starych, nieefektywnych źródeł ogrzewania, a po spełnieniu tego warunku – termomodernizacja. Wszelkie urządzenia i materiały muszą spełniać aktualne normy i wytyczne programu.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać także na stronie internetowej WFOŚiGW https://portal.wfosigw.torun.pl/.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej