Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki wolontariuszom Orkiestry

wtorek, 24 stycznia 2023 r., godz. 08:20  |  Wersja do druku

Ponad 170 ochotników, w tym około 25-osobowy sztab, zagra w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brodnicy. Wolontariuszy Orkiestry Jerzego Owsiaka systematycznie wspiera Powiat Brodnicki.O nadchodzącym finale WOŚP w Brodnicy starosta Piotr Boiński rozmawiał w poniedziałek, 23 stycznia w swoim gabinecie z Darią Rutką. Szefowa lokalnego sztabu Orkiestry Owsiaka poprosiła gospodarza powiatu o spotkanie, by poinformować o planowanych działaniach. Zaprosiła też starostę na 31. Finał, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. Starosta Piotr Boiński zadeklarował wsparcie organizacyjne i logistyczne dla brodnickiego sztabu WOŚP.

W najbliższą niedzielę na ulicach Brodnicy i okolicznych wsi od godz. 6:30 do 20. pieniądze do skarbonek zbierać będzie ponad 150 wolontariuszy. Zaplanowano także telewizyjne i internetowe aukcje. Będzie można wylicytować m.in. zestawy promocyjne od Powiatu Brodnickiego. Zachęcamy do uczestnictwa. Tegoroczna zbiórka odbywa się pod hasłem walki z sepsą. Pamiętajmy, że dotychczasowe finały WOŚP przyniosły mieszkańcom Brodnicy i powiatu wymierny efekt.

Więcej informacji o działaniach brodnickiego sztabu oraz programie 31.Finału w Brodnicy i okolicach można znaleźć na stronie pod adresem: https://www.facebook.com/wosp.brodnica

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej