Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica informuje

środa, 28 grudnia 2022 r., godz. 11:37  |  Wersja do druku

W Klubie Młodzieżowym "Bliżej gwiazd" przy świetlicy wiejskiej w Bartnikach wiele się dzieje. Zajęcia odbywają się w budynku świetlicy wiejskiej w Bartnikach wraz z wykorzystaniem przynależnej do niego infrastruktury.W listopadzie odbyło się 6 spotkań Klubu Młodzieżowego. Zajęcia odbywały się w budynku świetlicy wiejskiej w Bartnikach wraz z wykorzystaniem przynależnej do niego infrastruktury. Opieką świetlicy objętych zostało 13 uczestników projektu w wieku 6-14 lat, w grupie mieszanej – chłopców i dziewcząt. Młodzież uczestniczyła w:
  • warsztatach z animatorem: animacjach, warsztatach gier zręcznościowych i integracyjnych
  • zajęciach z psychologiem (łącznie 12 godzin), podczas których dzieci brały udział w warsztatach pt. "Asertywność i komunikacja społeczna", "Jaki jestem moje wewnętrzne i zewnętrzne ja", "Mój styl życia - jego plusy i minusy"
  • warsztatach z robotyki o łącznej ilości 10 godzin. Dzieci miały okazję samodzielnie zbudować roboty z serii Lego Spike Prime oraz budowały robota - Lego Mindstorms

Działania podjęte przez opiekuna klubu i trenerów poszczególnych zajęć ukierunkowane zostały głównie na rozwój kompetencji uczestników, przedstawienie różnorodnych form aktywności, integrację grupy oraz zaspokajanie potrzeb opiekuńczo-wychowawczych dzieci i młodzieży.

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Ciekawe spotkania w Bartnikach/fot. nadesłane:
reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej