Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

poniedziałek, 12 grudnia 2022 r., godz. 11:07  |  Wersja do druku

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Pamiętajmy, że to czas spotkań przy wspólnym stole, dlatego tak ważne jest , aby wiedzieć, co się na nim znajduje. Podczas świąt na naszych stołach goszczą nie tylko ryby i pierogi, ale również mięsa i wędliny. Co zrobić, żeby smaczne i zdrowe? Odpowiedź jest prosta. Zakupy w Masarni Brzozie.Na świątecznym stole nie powinno zabraknąć wyrobów, które są smaczne, zdrowe i świeże. Na te szczególne dni przygotowujemy wyjątkowe dania, którymi możemy sprawić kulinarną przyjemność sobie i współbiesiadnikom. Na żadnym stole, oprócz typowo świątecznych potraw postnych, nie może zabraknąć mięs i wędlin. Robionych według tradycyjnych receptur i bez konserwantów. Takie wyroby zadowolą każdego i pozwolą na niezapomniane wrażenia. Przysmaki z Masarni Brzozie na świątecznych stołach, z pewnością dostarczą wielu przyjemności dla podniebienia.

Na talerzu wędlin świetnie sprawdzą się na zimno wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Dają one gwarancję sprawdzonego i wspaniałego smaku. Istotnym kryterium wyboru mięs i produktów mięsnych na bożonarodzeniowe stoły jest ich jakość. Polacy poszukują wówczas smaków znanych z dzieciństwa, prostych i autentycznych. Potwierdzają to trendy konsumenckie obserwowane na przestrzeni kilku ubiegłych lat – na swój świąteczny stół klienci wybierają wyroby specjalne, liczy się dla nich przede wszystkim jakość produktów, cena schodzi na drugi plan. Konsumenci wybierają produkty tradycyjne, zwracają uwagę na certyfikaty potwierdzające jakość marki i producenta, jak i skład wyrobów – poszukują produktów bez sztucznych barwników, polepszaczy smaku i fosforanów. Liczy się naturalność.

Masarnia w Brzoziu - to firma, która istnieje od 1991 roku. Zakład specjalizuje się on w produkcji wyrobów tradycyjnych naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.
Asortyment obejmuje produkty niemal ze wszystkich grup: od kiełbas, przez bogaty wybór wędzonek, po produkty blokowe i wysokiej jakości wędliny podrobowe. Dają one klientom gwarancję sprawdzonego i wspaniałego smaku. Istotnym kryterium wyboru mięs i produktów mięsnych na bożonarodzeniowe stoły jest ich jakość. W tym czasie konsumenci planują menu, ustalają wcześniej listę zakupów i sięgają po sprawdzone produkty, ponieważ chcą, aby wszystko było wyjątkowe i smaczne.

Wyroby z Brzozia zagwarantują, że święta będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Wyroby, które oferuje Masarnia, to połączenie wielopokoleniowej tradycji, solidności i pasji, a dzięki temu wszystkie czynniki powodują, że na stołach zagoszczą wyśmienite produkty obdarzone smakiem tradycji. W swojej ofercie firma z Brzozia posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Podwawelska, parówkowa, żywiecka, krakowska, ogonówka, kindziuk i kabanosy, każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie. Bardzo lubiane są wędliny podrobowe - pasztetowa, kaszanka, salceson czarny i bamberski. Szynka robiona według starych, tradycyjnych receptur, wędzona na zimno, peklowana na sucho przez 2 tygodnie, wędzona zimnym dymem stanowi rarytas, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

Ciężko jest wyobrazić sobie świąteczny stół bez tradycyjnie wyrabianych wędlin. Jeśli chcemy dobrze i zdrowo zjeść i dodatkowo wspierać rodzime firmy, należy pamiętać o firmach z naszego regionu.
Masarnia Brzozie poleca swoje wyroby!
Wesołych Świąt!

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:

reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej