Masarnia Brzozie poleca

poniedziałek, 12 grudnia 2022 r., godz. 11:07  |  Wersja do druku

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Pamiętajmy, że to czas spotkań przy wspólnym stole, dlatego tak ważne jest , aby wiedzieć, co się na nim znajduje. Podczas świąt na naszych stołach goszczą nie tylko ryby i pierogi, ale również mięsa i wędliny. Co zrobić, żeby smaczne i zdrowe? Odpowiedź jest prosta. Zakupy w Masarni Brzozie.

Na świątecznym stole nie powinno zabraknąć wyrobów, które są smaczne, zdrowe i świeże. Na te szczególne dni przygotowujemy wyjątkowe dania, którymi możemy sprawić kulinarną przyjemność sobie i współbiesiadnikom. Na żadnym stole, oprócz typowo świątecznych potraw postnych, nie może zabraknąć mięs i wędlin. Robionych według tradycyjnych receptur i bez konserwantów. Takie wyroby zadowolą każdego i pozwolą na niezapomniane wrażenia. Przysmaki z Masarni Brzozie na świątecznych stołach, z pewnością dostarczą wielu przyjemności dla podniebienia.

Na talerzu wędlin świetnie sprawdzą się na zimno wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Dają one gwarancję sprawdzonego i wspaniałego smaku. Istotnym kryterium wyboru mięs i produktów mięsnych na bożonarodzeniowe stoły jest ich jakość. Polacy poszukują wówczas smaków znanych z dzieciństwa, prostych i autentycznych. Potwierdzają to trendy konsumenckie obserwowane na przestrzeni kilku ubiegłych lat – na swój świąteczny stół klienci wybierają wyroby specjalne, liczy się dla nich przede wszystkim jakość produktów, cena schodzi na drugi plan. Konsumenci wybierają produkty tradycyjne, zwracają uwagę na certyfikaty potwierdzające jakość marki i producenta, jak i skład wyrobów – poszukują produktów bez sztucznych barwników, polepszaczy smaku i fosforanów. Liczy się naturalność.

Masarnia w Brzoziu - to firma, która istnieje od 1991 roku. Zakład specjalizuje się on w produkcji wyrobów tradycyjnych naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.
Asortyment obejmuje produkty niemal ze wszystkich grup: od kiełbas, przez bogaty wybór wędzonek, po produkty blokowe i wysokiej jakości wędliny podrobowe. Dają one klientom gwarancję sprawdzonego i wspaniałego smaku. Istotnym kryterium wyboru mięs i produktów mięsnych na bożonarodzeniowe stoły jest ich jakość. W tym czasie konsumenci planują menu, ustalają wcześniej listę zakupów i sięgają po sprawdzone produkty, ponieważ chcą, aby wszystko było wyjątkowe i smaczne.

Wyroby z Brzozia zagwarantują, że święta będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Wyroby, które oferuje Masarnia, to połączenie wielopokoleniowej tradycji, solidności i pasji, a dzięki temu wszystkie czynniki powodują, że na stołach zagoszczą wyśmienite produkty obdarzone smakiem tradycji. W swojej ofercie firma z Brzozia posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Podwawelska, parówkowa, żywiecka, krakowska, ogonówka, kindziuk i kabanosy, każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie. Bardzo lubiane są wędliny podrobowe - pasztetowa, kaszanka, salceson czarny i bamberski. Szynka robiona według starych, tradycyjnych receptur, wędzona na zimno, peklowana na sucho przez 2 tygodnie, wędzona zimnym dymem stanowi rarytas, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

Ciężko jest wyobrazić sobie świąteczny stół bez tradycyjnie wyrabianych wędlin. Jeśli chcemy dobrze i zdrowo zjeść i dodatkowo wspierać rodzime firmy, należy pamiętać o firmach z naszego regionu.
Masarnia Brzozie poleca swoje wyroby!
Wesołych Świąt!

Źródło: Artykuł promocyjny