Zaloguj się | Rejestracja

Akcja - Relacja II w Jajkowie

czwartek, 24 listopada 2022 r., godz. 09:24  |  Wersja do druku

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jajkowie wraz z nauczycielami spotkali się w murach szkoły, w piątek, 18 listopada w ramach wydarzenia "Akcja - relacja II". Spotkanie miało na celu propagowanie szacunku i życzliwości wobec siebie.Głównym celem spotkania było propagowanie postaw wzajemnej życzliwości, szacunku wobec siebie oraz zwrócenie uwagi uczniów na budowanie pozytywnych relacji rówieśniczych. Podczas spotkania wręczono korony i dyplomy dla najbardziej "życzliwych". Ponadto odbyły się kreatywne i edukacyjne zajęcia z zaproszonymi gośćmi, ale najcenniejsza była radosna atmosfera w klasach z wychowawcą.

Był to fantastycznie spędzony wieczór społeczności szkolnej. Połączenie przyjemnego z pożytecznym daje wszystkim możliwość nie tylko poznawania wartościowych osób, ale również poprawy relacji oraz promowania takich wartości jak dobro, empatia i życzliwość. Uśmiech i radość dzieciaków najcenniejsza w tym pogodnym dniu.

Źródło: Joanna Górzewska pedagog szkolny

Akcja- Relacja II w Jajkowie/fot. nadesłane:reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej