Zaloguj się | Rejestracja

Modernizacja monitoringu w Brodnicy zakończona

wtorek, 02 sierpnia 2022 r., godz. 09:18  |  Wersja do druku

W połowie lipca zakończyła się kolejna rozbudowa monitoringu wizyjnego miasta. Zamontowanych zostało 12 kamer o wysokiej rozdzielczości, dużej czułość matrycy z możliwością pracy kodowania obrazu H.265. Na stanowisku kierowania poprawiono parametry urządzeń rejestrujących oraz zamontowano nowy monitor do obserwacji dodatkowo monitorowanych terenów. Dzięki zainstalowaniu nowych kamer monitoringiem objęte zostały kolejne strefy Brodnicy.W pierwszej strefie kamery zapewniają obserwację ścieżek biegowych i rekreacyjnych wraz z oprzyrządowaniem w Lasku Miejskim. Zamontowane kamery obserwują również pobliskie tereny przy ulicach: Alei Leśnej, Gajdy oraz Świerkowej.

W drugiej strefie kamery zapewniają obserwację plaży miejskiej od ulicy Wiejskiej na Niskim Brodnie. W polu widzenia kamery jest plaża, pomosty, infrastruktura strefy gastronomicznej i rekreacyjnej oraz część przeciwległego nabrzeża z wieżą widokową i wyposażeniem wypoczynkowym.

W trzeciej strefie kamery monitorują skrzyżowania ulicy Sienkiewicza z ulicą Sądową, parking przy centrum handlowym Dekada, częściowo stację benzynową, obiekt McDonalda, skrzyżowanie ulic Zamkowej – Sądowej z ulicą Wiejską oraz skrzyżowanie ulicy Sądowej z ulicą Dworcową i Mickiewicza.


Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej