Zaloguj się | Rejestracja

Bal Seniora w Brzoziu

wtorek, 12 lipca 2022 r., godz. 11:05  |  Wersja do druku

Seniorzy z klubu “Brzozowy Raj” już po raz trzeci bawili się na Balu Seniora w Hotelu Kalchem. W piątek, 8 lipca odbyła się impreza taneczna, która udowodniła, że młodym można być w każdym wieku. Bal trwał do późnych godzin nocnych i udał się znakomicie.Bal Seniora w Brzoziu ma już swoją tradycję. Rozpoczęli go Halina Borkowska i Marek Tęgowski, którzy razem stworzyli świetny duet. Były ciepłe słowa powitania i przedstawienia przybyłych gości, wśród których znaleźli się między innymi: wójt Danuta Kędziorska-Cieszyńska, radna Sejmiku Województwa Małgorzata Taranowicz w imieniu posłanki na Sejm Joanny Borowiak, przewodniczący Rady Powiatu Roman Pytlasiński, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Ewa Graczyk-Baron, przewodnicząca Rady Gminy Brzozie Maria Florkiewicz wraz z radnymi, partner projektu – prezes Fundacji Rozwój i Edukacja w Górznie Dominika Sakowicz, koordynator projektu Agnieszka Chyła wraz z grupą projektową.

Bal rozpoczęto tradycyjnym polonezem. Oprócz niego seniorzy przygotowali także pokaz swoich umiejętności wokalnych. Trzeba z podziwem przyznać, że potrafią tańczyć i potrafią śpiewać, mają więc rozliczne talenty, które mogą rozwijać w Klubie Seniora “Brzozowy Raj”. Po części oficjalnej były tańce, hulanki i swawole, a suto zastawione stoły kusiły każdego. Było też magiczne lustro, które robiło śmieszne zdjęcia. Seniorzy przebierali się i robili sobie fotki, które będą niezwykłą pamiątką po upojnej nocy.

Klub Seniora w Brzoziu powstał w 2020 roku z inicjatywy wójt Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej. Gmina Brzozie pozyskała na ten cel prawie milion złotych dofinansowania z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Seniorzy spotykają się w klubie dwa razy w tygodniu i nie ma czasu na nudę. Do dyspozycji mają wiele zajęć m. in. zajęcia muzyczne, taneczne, rękodzieło, zajęcia komputerowe, spotkania z psychologiem, czy rehabilitację. Są także liczne wyjazdy i wycieczki.

Źródło: UG w Brzoziu

Bal Seniora w Brzoziu/fot. UG Brzozie:


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej