Zaloguj się | Rejestracja

Masarnia Brzozie poleca

poniedziałek, 18 lipca 2022 r., godz. 08:54  |  Wersja do druku

Grillowanie jest jedną z ulubionych form spędzania czasu na świeżym powietrzu. Większość z nas traktuje grilla jako okazję do spotkania się z bliskimi i możliwość posmakowania tego, co Polak najbardziej lubi - kiełbaski z grilla. Ale umieszczając ją na grillu, powinniśmy stawiać na jakość, solidność, a przede wszystkim walory smakowe.Lato to czas grillowania. Długo wyczekiwany w zimowe wieczory, wspominany z sentymentem - wreszcie jest grill. Spotkania przy nim, to oprócz miłej tradycji spotkania się z bliskimi - znajomymi czy rodziną, możliwość posmakowania znakomitych wyrobów upieczonych na tradycyjnym węglu drzewnym. Ach te kiełbaski pachnące czosnkiem, świeże i aromatyczne, kaszanka gorąca i rozpływająca się w ustach. Do tego świeże mięso, pachnące przyprawami, pieczołowicie podpieczone na grillu. Któż z nas się temu oprze?

Każdy lubi spotkania przy grillu, wspólne biesiadowanie, długie rozmowy, muzykę, dobrą zabawę. To świetny sposób na naładowanie akumulatorów, odpoczynek dla naszych oczu i ciała od biurowej atmosfery i okazja do kontaktu z naturą. A do tego smakowite zapachy unoszące się znad grilla i smak pamiętany do następnego sezonu. Gwarancją udanego grilla są świeże produkty. A o to zadba Masarnia Brzozie - firma, która istnieje od 1991 roku.

Trzech wspólników Kazimierz Leśniewski, Bogdan Biegański i Grzegorz Sobiech założyło firmę, która prowadzi ubój trzody chlewnej, rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, a także produkcję wyrobów wędliniarskich. Zakład jest w pełni dostosowany do wymogów unijnych. Specjalizuje się on w produkcji wyrobów tradycyjnych - naturalnych. Starannie wyselekcjonowane mięso używane do produkcji pochodzi od rolników z ekologicznie czystych terenów powiatu brodnickiego. W długim procesie peklowania mięsa używana jest sól, majeranek, czosnek, pieprz, gorczyca, które nadają wędlinom niepowtarzalny smak i aromat.

Pasja i zaangażowanie spowodowały, że na przestrzeni lat stała się ona liderem na rynku mięsnym w sprzedaży wyrobów wędliniarskich w regionie, oraz kluczowym dostawcą produktów do dystrybutorów i gastronomii. Z prawdziwie rzemieślniczym pietyzmem właściciele dbają, aby były one zawsze smaczne i zdrowe. Łącząc umiejętnie walory tradycji z nowoczesną technologią produkują wyroby najwyższej jakości, którą potwierdzają zadowoleni konsumenci.

Wszystkie produkty przygotowane są wedle starych, dobrze sprawdzonych receptur. Smak i aromat wędlin, to przede wszystkim wysoce selekcjonowane mięso wieprzowe, peklowane z dodatkiem naturalnych przypraw oraz odpowiednio wędzone – dymem olchowym i bukowym. Zakład ciągle wzbogaca się o nowe maszyny i urządzenia, oraz poszerza asortyment produkowanych wyrobów. Wędliny i mięsa z Brzozia, to kombinacja wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do pysznego jedzenia – niczym w klasycznym, staropolskim przepisie.

Masarnia prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną w swojej siedzibie w Brzoziu Polskim. Miła, fachowa obsługa, konkurencyjne ceny, realizacja zamówień telefonicznych i dowóz towarów do klienta - stanowią ważną cechę oferty handlowej. Oferując pokaźny wybór wędlin i mięs, oraz pełną i ciekawą ofertę na grilla. Nic bowiem tak dobrze nie smakuje, jak kiełbaska z rodzimej przetwórni, która oprócz dobrego smaku oferuje również pewność, że wszystkie produkty są świeże i aromatyczne.

Lubisz prawdziwą kiełbasę? A soczystą, dobrze uwędzoną szynkę? Wyroby, które oferuje Masarnia, to połączenie wielopokoleniowej tradycji, solidności i pasji, a dzięki temu wszystkie czynniki powodują, że na Państwa stołach zagoszczą wyśmienite produkty pozbawione "skazy" masowej produkcji, a obdarzone smakiem tradycji.

W swojej ofercie firma z Brzozia posiada świeże mięso oraz wędzonki, szynki, kiełbasy i wędliny podrobowe. Podwawelska, parówkowa, żywiecka, krakowska, ogonówka i kabanosy, każdy kto mieszka na terenie Pojezierza Brodnickiego powinien te wyroby kojarzyć z Masarnią Brzozie. A kto nie zna szynek z Brzozia, nie wie, co traci. Bardzo lubiane są wędliny podrobowe - pasztetowa, kaszanka, salceson czarny i bamberski. Szynka robiona według starych, tradycyjnych receptur, wędzona na zimno, peklowana na sucho przez 2 tygodnie, wędzona zimnym dymem stanowi rarytas, jakiego próżno szukać gdzie indziej.

W świecie wyrobów Masarni Brzozie tradycja łączy się z doskonałością owocując wyśmienitymi mięsami i wędlinami. Zapraszamy do poznania ich bliżej, zasmakowania w tym, co jest ich pasją – przyrządzaniu produktów o harmonijnym smaku i bogatym wnętrzu.

Źródło: Artykuł promocyjny

Wyroby Masarni Brzozie:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej