Zaloguj się | Rejestracja

Nabór do Klubu Senior+ w gminie Brodnica

środa, 17 listopada 2021 r., godz. 08:23  |  Wersja do druku

W gminie Brodnica ogłoszono nabór do Klubu Senior+ w Szabdzie, realizowanego w ramach Programu Wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020, edycja 2021. Jeżeli jesteś mieszkańcem gminy Brodnica w wieku 60+, nieaktywnym zawodowo - ta oferta jest dla Ciebie.Klub Senior+ w gminie Brodnica zapewnia wsparcie 25 seniorom nieaktywnym zawodowo, w wieku powyżej 60 roku życia, będącym mieszkańcami gminy Brodnica. Głównym celem Klubu Senior+ jest aktywizacja społeczna, integracja, włączanie społeczne osób starszych do społeczności lokalnej oraz organizacja wspólnego spędzania czasu wolnego seniorów.

Korzystanie z oferty Klubu Seniora jest bezpłatne. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie Senior+ muszą wypełnić dokumentację zgłoszeniową i złożyć dokumenty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brodnicy, 87-300 Brodnica, ul. Mazurska 13 w godzinach pracy ośrodka (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:30) osobiście lub za pośrednictwem innych osób.

Dokumentację zgłoszeniową można pobrać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodnicy lub ze strony internetowej GOPS.

W przypadku zgłoszenia większej ilości uczestników spełniających powyższe kryteria niż ilość wolnych miejsc jakimi dysponuje Klub Seniora, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które spełniły wymogi, a nie zostaną zakwalifikowane z powodu braku miejsc, zostaną umieszczone na liście rezerwowej.

Nabór do Klubu Senior+ w gminie Brodnica:Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej