Zaloguj się | Rejestracja

Jesienny wieczór z kulturą w Jabłonowie

poniedziałek, 15 listopada 2021 r., godz. 09:45  |  Wersja do druku

W Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim zorganizowano Jesienny Wieczór z Kulturą. Wydarzenie, które odbyło się w dniu 13 listopada, rozpoczęło się otwarciem wystawy, która jest pokłosiem akcji 134. Toruńskie Spacery Fotograficzne - Jabłonowo Pomorskie, która miała miejsce w lipcu bieżącego roku.Podczas akcji 134. Toruńskie Spacery Fotograficzne - Jabłonowo Pomorskie, blisko 40 osób podczas wspólnego spaceru, oprócz podziwiania walorów miasta i gminy robiło zdjęcia, które zaprezentowano szerszej publiczności podczas wystawy w Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim. Oprócz prezentacji i zdjęć sobotnia uroczystość była świetną okazją, aby wyróżnić osoby, które w wydatny sposób przysłużyły się powstaniu wystawy.

Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski, za wkład i zaangażowanie w promocję walorów "Małej Ojczyzny" złożył podziękowania członkom stowarzyszenia "Toruńskie Spacery Fotograficzne: Małgorzacie Kos, wiceprezes TSF, Dariuszowi Kilan, skarbnikowi TSF oraz Marcinowi Jadzińskiemu, członkowi TSF.

Podziękowania burmistrza otrzymał również Jarosław Salej, który od wielu lat współpracuje z Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim, w zakresie gry na pianinie i aranżacji muzycznej podczas wielu wydarzeń. Wyróżniono także pracowników Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim na czele z dyrektor Katarzyną Pomianowską, za całokształt działalności, a także inicjowanie wydarzeń o charakterze kulturalnym.

- Jabłonowo Pomorskie – nie boję się tego stwierdzenia, jest nieoszlifowanym diamentem, który głęboko kryje swoje piękno. Takie inicjatywy jak ta zaaranżowana przez członków stowarzyszenia Toruńskie Spacery Fotograficzne, pozwala na odkrycie piękna 'Naszej Małej Ojczyzny", a także zaprezentowania go szerszemu gronu odbiorców – podkreślił burmistrz Przemysław Górski.

Oprócz wystawy, na deskach sceny Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim odbył się koncert: "Kiedy mnie już nie będzie...", w trakcie którego, przy akompaniamencie Jarosława Saleja, zaśpiewały: Sandra Kordella, Zuzanna Grodzka, Miki Jabłoński, Aga Sodel Sodelka Grupa wokalna CKiS, Sebastian Małkowski, Zespół Złote Kłosy, Jakub Frygier, Milena Malina Murawska, Alicja Tomaszewska i Natalia Cieplińska.

Na zakończenie wszystkim wstępującym złożono serdeczne gratulacje i podziękowania.

Źródło: Iga Czepkowska

Jesienny wieczór z kulturą/fot. nadesłane :reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej